Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért műtik ki mindenki...

Miért műtik ki mindenki bölcsességfogát?

Figyelt kérdés
Nagy biznisz meg minden. De miért műtteti ki mindenki? Nekem pl fájdogál már, de eszemben sincs ezért orvoshoz futni, mert nő a fogam. Persze,hogy fáj mivel most bújik elő. Miért rohan mindig mindenki egyből orvoshoz?
2018. febr. 19. 06:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Menj el mielőbb,hogy ellenőrizze a fogorvos.Biztos vagy benne,hogy a bölcsességfogad?Mert más is okozhat fájdalmat.
2018. febr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Pl.nekem mikor fájt leghátul az inyem,leröntgeneztette a fogorvos mert a bölcsességfogra gyanakodott.De kiderült nincs csírája és a fájdalmat a hátsó fogak körüli fogkő okozta azt leszedte és azóta semmi gondom.
2018. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Biztosan a bölcsesséfog, mert felül már kibújt egy része, alul pedig látszik hogy ott készül kifele.

Sajnos a legutóbbi fogorvos akinél jártam annyira böszme volt, hogy habár gyerekként sosem féltem a fogorovostól, most sorban lyukadnak ki a fogaim mert nem vagyok hajlandó eltűrni amit leművel..

2018. febr. 19. 11:56
 14/20 anonim ***** válasza:
Nyilván azért, mert nincs rendben valami vele... Nekem már szuvasan nőtt ki mindkét felső, így muszáj volt kihúzni. Szerintem senki nem azért megy, mert "fájdogál" meg "nagy bisznisz". Én kb összecsináltam magam, annyira fájt, mert nyomta is a többit (régen volt fogszabályzóm, de van olyan fogam, amit rossz irányba tolt el a bölcsességfog) +ugye lyukas is volt. Amúgy nem tudom, kinek nagy biznisz, de a fogászaton ingyen szedték ki mindkettőt. :D Szerintem se a doki, se én nem élveztem annyira.
2018. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Magándokinál 20 ezer egy tömés. Gondolj bele mennyi lehet egy műtét. Egyébként az hogy fáj miért jelent bajt? :D ha a babáknak nő a foga azt is egyből műteni kellene?
2018. febr. 19. 15:25
 16/20 anonim ***** válasza:
15000/db az én fogorvosomnál a műtét.
2018. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet kijelenteni utolsó... műtét és műtét közt is ég és föld a különbség...
2018. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Bölcsességfog műtétről beszéltem, és az fix 15000 Ft nála...
2018. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Függ helytől is.. Anyukám volt fogtömésen 20 ezerért székesfehérváronm Gondolom pesten még jobb árban van.. persze vannak akik reális áron dolgoznak, de nehéz olyat találni aki normálisan is dolgozik..
2018. febr. 19. 18:10
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit nem értettél azon, hogy szuvasan nőtt. És ezért sem járok magándokihoz. :))
2018. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!