Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy mondjam meg a szüleimnek...

Hogy mondjam meg a szüleimnek hogy megszabadultam a fogszabályzómtól?

Figyelt kérdés
anyámék kényszerítettek a fogszabályzóra, de nekem elegem lett, és sikerült kioperálnom a számból nagy nehezen. hogyan mondjam el holnap (vagyis ma:P) anyáméknak, hogy megszabadultam ettől a gusztustalan izétől? nem vészesek a fogaim eggyáltalán, nem állnak ki csak egy nagyon picit a metszőfogam asszem rosszul áll, de ez nem is nagyon látszik, szal ez csak a szüleim baromsága volt. viszont félek, hogy nagyon lebasznak, és előadást tartanak nekem a hülyeségeikről, vagy valamivel meg akarnak büntetni. hogy tálaljam?
2010. jún. 10. 02:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Elmentetek legalább utólag a fogorvoshoz?
2010. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
51%

mert iskolában van pár igazi sfej akik kb a 3 éves gyerekek szintjén vannak, és nekem elegem lett ebből, meg szeretnék ismerkedni is a nyáron,


Istenem ez annyira szánalmas!Szerinted te hány éves szintjén vagy,hogy más hülyékkel foglalkozol és miattuk tönkreteszed a fogsorodat meg pocsékba ment anyukádék pénze is... Szerintem te bele se gondoltál,hogy mit csinálsz.A szüleid kifizették neked,te meg pár majom gyerek csúfolása miatt letéped a fogaidról!?Ha egy lány meg a fogszabályozó miatt nem akar veled ismerkedni,akkor az annyit is ér.Arról nem is beszélve,hogy sokkal gázabb az,hogy ezt csináltad.Majd megismerkedsz valakivel,elmondod neki a kis történetedet azt majd jól szemközt röhög.A fogszabályozó nem valami felesleges dolog,ahogy azt elöttem szólók is mondták részletesebben.Inkább az igényesség jele,hogy foglalkozol a fogaiddal( illetve a szüleid szerettek volna neked jót),ha ez miatt csúfoltak és te meg megadtad magad,és inkább meghunyászkodsz előttük,mint sem neked szép fogaid legyenek,akkor szerintem szégyeld magad a szüleid előtt!!!És gondoldd végig hogy mekkora egy szánalom vagy.Ez bosszantó hallod.Undorító egy ember lehetsz.

2010. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem mai kérdés.. De szerintem tuti hazudott.:D
2016. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti nem! Nekem is volt egy ilyen osztálytársam, de tuti nem ő volt, mert idősebb volt nála. A véleményem, hogy ezt akkor kellett volna elmondanod, mielőtt felrakták. Én meg azért könyörögtem nekik sokáig, hogy egyáltalán legyen nekem. Az, hogy csúfoltak vele hagyján, azt leszartam. De nekem 2,5 évig volt fent, holott egy évet ígért. Nem olyan lett, mint szerettem volna, mint valami nyuszi fogú. Sokat szenvedtem vele, fogytam is. Sorban vannak, de nem teszenek. Én megbántam. 2 hétig véresre tette tönkre a számat belülről, de eszembe nem jutott magamnak leszedni. A kérdező nagyon éretlen kisgyerek volt akkor.
2016. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!