Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már megszabadultam -15kg-tól...

Már megszabadultam -15kg-tól annyira boldog vagyok. És nem hagyom abba mert hátra van még 10kg. Büszkék lehetnek rám a szüleim?

Figyelt kérdés
Kitudnék bújni a bőrömből én sem hittem hogy megtudom csinálni de sport és egészséges normális táplálkozással sikerült. Annyira jó látni az elismerő pillantásokat!:)) Sok mindent tervezek még pl írok naplót és sok embernek segíteni szeretnék hogy ne essenek abba a hibába mint én!. Köszönöm a válaszokat! 18L
2011. aug. 16. 08:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%
Valami baj van az önbizalmaddal?
2011. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Nem az a fő, hogy a szüleid büszkék legyenek rád, hanem hogy Te büszke legyél magadra.

De nagyon ügyes vagy, gratula!!

2011. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
Gratulálok, csak ne ess vissza a nasizásba, hidd el sokkal jobb lesz.
2011. aug. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Bozsikrisz válasza:

Én mindenképp büszke vagyok Rád:)

Milyen magas vagy, és hány kiló?

2011. aug. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
56%

Hogy szedtél fel 25 kilót?

Nekem az a véleményem, hogy a szüleid szégyellhetik magukat a büszkeség helyett. Nyilván ők vásárolnak, ők etetnek, és ők hízlaltak dagadt tinivé. Én büntetném az ilyen szülőket. Elhiszem, hogy nem tömték beléd a kaját, de hogy nézhették végig, amig magadra szedsz 25 kilót? Én +3 kilónál elvenném a gyerektől a kaját. (Természetesen nem éheztetném, úgy értettem, hogy a nasit, meg ha dupla adagot eszik, annak is a felét. Ha meg normál adagtól hízik, ezerrel tepernék vele az orvoshoz.)

2011. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:

Úgy látom, nagyon örülsz, és boldog vagy!

A fogyás utáni eredmények természetesen mindenkinek örömöt okoznak, de vigyázz, hogy ne ess a ló túloldalára! Nehogy a fogyás anorexiához vezessen!

2011. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
ui: napló helyett/mellett írhatnál blogot, az sok emberhez eljutna.
2011. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Igen, büszkék lehetnek, te a lényeg az, hogy magadnak fogytál le vagy azért, hogy más büszke legyen rád?
2011. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
Szia! Mi a fogyásod titka? Mert rajtam is van kb 15-20 kg felesleg és 3 hete fogyózom, napi 20 perc duci tréning és sok gyümölcs, zöldség, tej, alig eszem kenyeret, abból is a barnát, semmi cukor, stb. És most nem fogytam, csak atlán 1 kg-t. Régen én is lefogytam kb 5 éve 18 kg-t, ugyanígy. Mi történt, hogy most nem fogytam szinte semmit?? Hamarosan babát szeretnénk a Férjmmel, de a 183 cm-hez is sok a 90 kg, ezért figynék kb 10-et. Persze ésszel. Te mit tanácsolsz, hogyan csináltad?? :( Gratula!
2011. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
A szüleim nem hibásak őket nem okolom mert még el is vitt apu orvoshoz.. De Lesz*rtam akkor mindenkit mert sértődékeny voltam depressziós, önbizalom hiányos és nem hallgattam senkire sem!! Természetesen ők veszik meg nekem a kaját az egészségesebbeket.. Külön polcom is van a hűtőszekrényemben. Amúgy 160cm. és most vagy 69.8kg.
2011. aug. 16. 09:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!