Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy így néz ki a...

Normális, hogy így néz ki a fogam helye?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kedden húzták ki az egyik őrlőfogam. Mindenre odafigyelek, nem eszem apró magvas ételeket, tejterméket, de még csak olyat sem, amiben tejszármazék van. Alkoholt, dohányzást is nuku. Napi kétszer mosom (bár azt meg kell jegyeznem, hogy most is vérzett mosás után, pedig figyeltem, hogy ne sértsem meg a sebet), cukros üdítőket, csokoládét is kerülöm. Most megnéztem a sebem, a következőképpen néz ki: a seb közepe még olyan, mintha véres lenne (kifejezetten piros), körülötte valami fehéres, hártyaszerű cucc kezdi körbevenni. Ez normális?

Nem fáj, csak érzékeny, mert nem volt egyszerű húzás, nem is vérzik már. Inkább az injekció helyét érzem

Kérlek, segítsetek, mert eléggé be vagyok parázva és nagyon traumatikus élmény volt ez a foghúzás, és nagyon nem szeretnék visszamenni a dokihoz egy ideig most. :(



2018. márc. 24. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyógyul, azért látod a fehéres hártyaszerű cuccot. Ha gond lenne vele, akkor fájna. Puha fogkefével mosd csak a seb körül.
2018. márc. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tündi0212 ***** válasza:
Nekem is most volt foghuzáson 3 is gyulladt fogak voltak ne piszkáld pár napig fájhat enyhén az hogy fehéres a seb az jó gyógyulás jele!! Ha baj lenne az nagyon fájna
2018. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi! Viszont (mindig kell valamin parazni :)) most meg az injekcio helye durrant be, fel van puklisodva. Ezzel kell/tudok valamit kezdeni?
2018. márc. 26. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!