Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek mi volt a legdurvább...

Nektek mi volt a legdurvább fogorvosi problémátok?

Figyelt kérdés
Nekem az mettsző és szemfogaim tömve vannak front oldalon.
2018. márc. 25. 21:29
 1/6 Higgany ***** válasza:

Bal felső egyes fogamat kiütötték.

Egy hónapig készült az új :)

2018. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

az egyik fogam nem nott ki 15 eves koromig

vagyis addig tejfogam volt ott, mert nem esett ki

mindenki doki azt mondta nem baj, oruljek, minnel kesobb esik ki, annal jobb...

aztan elmentem egy magandokihoz fogszabalyzasra es akkor vilagositott fel, hogy itt baj van

csinaltak egy rontgent es kiderult hogy a fogsorban vizszintesen fekszik a valodi fog, ezert nem esett ki a tejfog hiszen nincs ami kinyomja

2018. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

3 evig kuzdottek azzal hogy lehozzak fuggoleges helyzetbe egy drottal huztak amit a fogszabalyzora kotottek

nem jott le csak kb. 60 fokban, azota koronaval megcsinaltattam mert nagyon rondanak tartottam ahogy ott ferden all

2018. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egyik bölcsességfogam kitörte az előtte levőt, mert ferdén nőtt. A gyökereit kiműtötték. Szerencsére a bölcsesség meg becsúszott szépen a helyére. Nem lettem foghiányos.
2018. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felső nagymetszők törése, egyik húzása és implantátum beültetés. A másik gyökérkezelése és csiszolása és az egyik kismetszőm gyökérkezelése és csiszolása.
2018. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki kellett húzni az összes fogamat.


Volt egy sugárkezelésem, ami már elkezdte roncsolni belülről, de ezzel tudtam élni még 4 évig, de aztán a terhesség-szoptatás teljesen kiszívott mindent belőlem. Hiába ettem a kalciumot, ügyeltem a makróra, mindenre, az amúgy is tropa fogaimnak az volt a kegyelemdöfés.


30 voltam, ez van, de legalább élek. :)

2018. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!