Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek szép ha egy lany...

Szerintetek szép ha egy lany fogszabis?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon sokan meg kerdeztek de azért en 1001 -szerre is megkérdezem mert azt mondjak szep vagyok kicsit szeplos es mar lassan meg van 2 éve hogy szerintem nekem annyira nem ál jól bár mindig azt mondják hogy szep stb. Létszi segítsetek mert ezzel baromi csunyanak nezem magam. Köszi a válaszokat 14/L

2018. márc. 28. 10:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg emiatt félek az első csóktól
2018. márc. 28. 11:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik kifejezetten a fogszabályzó. De ettől nem lesz csúnya valaki, ha egyébként szép.
2018. márc. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Én gerincferdülést korrigáló fűzőben járok, szerinted szép?

Nem szép, sőt baromi ronda.


Kérj csak éjszakai fogszabályzót!

2018. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szépnek annyira nem szép (ez csak saját vélemény), de gondolj bele, még szebb leszel, ha a gyönyörű, egyenletes fogsorod is meglesz. Mivel már 2 éve viseled, biztos nem kell már olyan sokáig.
2018. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi idaig a válaszokat nekem állandó fohszabim van
2018. márc. 28. 11:44
 6/9 anonim ***** válasza:
a fogszabályzó nem szép. a lány attól még lehet az. a srácot nem fogja érdekelni a szabályzód, te érdekled majd.
2018. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért hordanak az emberek fogszabályzót mert jól áll nekik. Ronda ez van. De valószínű a fogaid is rondán álltak ezért kaptad. Ha leveszik szép lesz a fogad meg a mosolyod. Te meg nem a fogszabályzód vagy. Attól, hogy van rajtad még lehetsz szép. De a mosolyod nem a leg elbűvölőbb smíg tele van a szád fémmel. Ezen nincs mit szépíteni. Meg problémázni sem érdemes rajta. Múló probléma. Majd leveszik. A fiúk is tudják, hogy nem lesz rajtad életed végéig. Ebből értelmes ember nem csinál probémát. Ez van. Örülj, hkgy ez a legnagyobb gondod nem valami súlyos betegség.
2018. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ezzel rohadtul ne foglalkozz. Nem örökre lesz fent, gondolj erre. És arra hogy szépek lesznek a fogaid.

Ne érezd magad csúnyának. Én az elején nem szerettem az enyémet aztán megbarátkoztam vele és tök menőnek éreztem.

2018. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül mondanám szépnek, de nem is feltétlenül kell elrontania az ember kinézetét. Ismerek/ismertem lányokat, akiknek egész jól állt, részben szerintem azért, mert jó színű gumikat választottak. Olyat is láttam, mikor pl. a gumik színéhez illő fülbevalója volt egy lánynak, fiú szemmel elég jól nézett ki.

Fél OFF:

Írta valaki, hogy inkább kérj éjszakai, kivehető fogszabályzót. Határozottan azt tudom javasolni, hogy NE!

2018. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!