Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogaim amin vannak a fogszab...

Puding6666 kérdése:

A fogaim amin vannak a fogszabályzó miatt felrakott gyűrűk borzasztóan fájnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónap múlva lesz fent egy éve a fogszabályzóm de ez az egész olyan 2-3 hónapja kezdődött. Az első hónapban csak a jobb alsó fogamnál fájt, abban voltam hogy valamilyen mag beszorulhatott ezért elkezdtem birizgálni de nagyon fájt, rá kb. két hétre már a bal felső fogam is fájt ezért amikor mentem állításra akkor megkerdeztem hogy ez mitől lehet és az orvos azt mondta hogy gyulladás és hogy nyugodtan moshatom ugyanúgy ezért teljesen megnyugodtam. Most már ott tartok hogy az összes gyűrűs fogam fáj ezért csak közepén tudok rágni, csak annyi a probléma hogy ez miatt az egyik tappancsom le is esett és már nem tudom mit tegyek mert borzasztóan fáj! Nem tudom eldönteni hogy akkor most a fogam vagy az ínyem a hibás, vagy hogy talán rosszul mosom.

2018. márc. 29. 18:47
 1/2 bodnar edit ***** válasza:
Azonnal vissza a fogorvoshoz, ne hezitálj, és ne birizgáld!
2018. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kincsesne ***** válasza:

Vedd le!

Ha csak nem vagy mazochista, aki annak örül, ha kínozhatja magát!

2018. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!