Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati probléma - kell...

Fogászati probléma - kell ilyenkor fizetnem?

Figyelt kérdés

Fogászati problémám kapcsán szeretnék tanácsot kérni. Egy héttel ezelőtt voltam egy magánrendelőben, ahol gyökérkezelésen estem át. Ezt követően kaptam egy kezelési tervet is tartalmazó számlát, amin 90 ezer forintos összeg szerepelt (nagyon drága, tudom, de a fog újraépítését is tartalmazza). Három alkalmasra volt tervezve a kezelés, az elsőt ki is fizettem, a másodikra két hét múlva kerülne sor. Igen ám, csakhogy olyannyira fájt a fogam tegnap, hogy egyszerűen kénytelen voltam sztk-ba menni, s kihúzatni. Viszont én aláírtam egy papírt ugye arról, hogy kezelni fognak a fent említett összegért, de hát már nincs mit kezelni, hiszen ki lett húzva a fogam. Nem szeretném az egész összeget kifizetni, hiszen miért fizessek olyan szolgáltatásért (a hátralévő két kezelés), amit nem lehet végrehajtani. A kérdésem az lenne, hogy ilyen esetben mi a teendő.


A válaszokat, segítő reakciókat előre is köszönöm!


2018. márc. 29. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak nem köteleznek rá, hogy kifizesd azt amelyik ki lett húzva. Habár én már mindent el tudok képzelni.
2018. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mit írtál alá, de nem gondolnám, hogy kifizettetnék veled, csak hívd fel őket és mondd el mi történt. Az a legtisztább. Ha minden értesítés nélkül egyszer csak nem jelensz meg a megbeszélt időpontban, azért jogosan kérik el a pénzt viszont.
2018. márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért kellene kifizetni, ha nem csinálták meg a felépítést? az első kezelést kifizetted, hívd fel őket és mondd le a következő időpontot, mondd meg, hogy kihúzták a fogad.
2018. márc. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!