Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj a fog kihúzás? I...

Jgsrgh kérdése:

Nagyon fáj a fog kihúzás? I jobban fáj mint a gyökér kezelés?

Figyelt kérdés
Napok óta fáj a fogam és majd meghalok a fájdalomtól segítsetek nagyon fáj a fogkihúzás SOS a fogam már gyökér kezelt szóval nem tudom hogy fáj e vagy nem ezt a fájdalmat senkinek nem kívánom este van és itt döglődom az ágyamban légyszíves segítsetek!

2018. ápr. 2. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyulladtan hozzá sem nyúlnak és a foghzás nem fáj.
2018. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi be is van gyullad a duomoxot szedek rá az hát de jobban fáj a kihúzás mint a gyökér kezelés?
2018. ápr. 3. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
a gyökérkezelés se fáj normál esetben, a húzás is akkor, ha gyulladt. Gondolom ma már elmentél fogorvoshoz és segített.
2018. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen voltam nála gyökér kezelte egyáltalán nem éreztem semmit csak az volt a rossz amikor a szöget tette a fogam a a röntgen él az eszméletlen durva volt
2018. ápr. 3. 21:58
 5/5 anonim válasza:
Ma voltam gyökér kezelésen gyulladásos foggal azt hittem hogy el ájulok annyira fájt ahogy ki kaparta soha többé nem megyek gyulladt foggal gyökér kezelésre az biztos. A foghúzás az valamennyivel fájdalom mentesebb.
2018. nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!