Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájt tegnap este szinte az...

Fájt tegnap este szinte az egesz fogsorom /ínyem, ma délelott, koradelutan is. Tegnap nagyon ropogos dolgot ettem. Lehet ilyen?

Figyelt kérdés

Még nem jott fizetes tegnap, ne nezzetek hulyenek...


Szoval nagyon edesseghianyom volt, nem volt penzem venni semmit,

Es az egyetlen edes dolog ami itthon volt az kockacukor volt...


Szoval azt ettem, de nem oldottam fel vizben, meg tejkaramellat se csinaltam (lehet hiba volt vagy karamellas tej kellett volna ami folyekony)


Es a hatso foginyem (5, 6 7 8 ) fogaknal mindket oldalt fajt este meg ma delelott is... de csak akkor, ha valamit ragtam.


Tegnap ejjel: ket darab nyugtatokapszulat vettem be alvashoz (bio termek, macskagyoker az anyaga tokre vekony muanyag, elragni is fajt kb 1cm hosszu csak...


Ma delelott kenyeret akartam enni, ropogos volt a szele hat azt hittem vmi bajom van...

Marmint a heja kapcsan.

A belso ugye puha de a hejanal azt hittem vmi baja van a fogsoromnak


(Szeretem a ropogos dolgokat, kenyerhej, piritos chips, pizza szelet sem hagyom meg soha)


Lehet bajom a tegnapi kockacukor "ropogtatastol"?

(Fogat mostam utana)


Az also 6osomban van tomes 7 eve. A tobbi fogan teljesen jo.



Most nem faj.

Delutan fajt mikor ragtam valamit. Onmagatol nem faj.


24 /l



2018. ápr. 4. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szoval te voltal aki megette az osszes kockacukrot a sparbol es most sehol nem kapni
2018. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, ezek szerint NAGYON nem jók a fogaid.


Egyébként a cukor simán bejuthatott a sérült fogzománcodon át, és megfájdította a fogaidat. Értelmes ember nem rágcsál kockacukrot, mert nem ló.

2018. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!