Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik fogorvost ajánlanátok...

Melyik fogorvost ajánlanátok a százhalombattai SZTK-ból? És ki az akit nem?

Figyelt kérdés
Kinél voltatok már és meg voltatok-e vele elégedve..? sajnos foghúzásról és gyökérkezelésről lenne szó... melyikhez forduljak??
2010. jún. 12. 01:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
3%
mivel minden fogorvos, fogász aki ott van diplomával rendelkezik, ezért inkább győzd le a félelmed, mert ha fúrni kell mari néni ugyanúgy fúr mint jóska bácsi...
2010. jún. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első, sajnos tévedsz. Nálunk az sztk-ban van két olyan fogorvos, akit még a főnökségen dolgozó ismerősünk sem ajánl. Az egyikük a gyerkőcünk fogát úgy tömte be, hogy előtte nem fúrta-tisztította ki rendesen, másnapra feldagadt az egész arca. Egy másik újra fúrta, tömte, ő mondta, hogy mi volt a tömés alatt, azóta is rendben van ez a fog. Állítólag ilyen elég gyakran előfordul vele.

Minden szakmában vannak jól képzett, lelkiismeretes, alapos szakemberek és vannak, akik - finoman szólva - távol állnak ettől.

Kedves Kérdező, nem Battán lakunk, nem tudok senkit ajánlani, de igazad van, alaposan érdeklődj körbe.

2010. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! második kérdezővel értenék egyet.. hiába van valakinek diplomája ha nem szereti a munkáját vagy nem végzi lelkiismeretesen... szóval számos emberi tényező is van itt amitől nem egyenlő két diplomás fogorvos.. (az első válaszoló példájához ragaszkodva: nem ugyanúgy fúr mari néni mint jóska bácsi..)
2010. jún. 12. 11:56
 4/12 A kérdező kommentje:
Van olyan fogorvos aki simán betömi a fogad érzéstelenítés nélkül és nem érdekli mennyire ugrálsz a székben mert h nyilal..(láttam itt is olyan hozzászólásokat más kérdéshez h neki nagyon fájt meg minden.. hát.. lehet h ott a fogorvos is hibázott vmit... de két ugyanolyan fog nincs.. ezt tudom jól.)és van olyan is aki tökéletesen tud érzésteleníteni és a szemfogam is úgy tudta gyökér kezelni h se közben se utána abszolút semmi fájdalmat nem éreztem.. Battai viszonylatban egyikre sem mondanék példát, már csak azért sem mert az első típusúról csak elbeszéléseket hallottam..=)
2010. jún. 12. 12:06
 5/12 anonim ***** válasza:

az sztkból a dagadt fogorvoshoz ne menj mert az 1 szemét

állat, les.arja h mennyire fáj, és ráadásul semmit sem ért a szakmához, keress az sztkban 1 másikat mert vannak jobbak is

én az oktán fogorvost tudom ajánlani, az az állomásnál van,

igaz h fizetni kell érte, de adnak érzéstelenítőt és nagyon kedvesek az emberrel, remélem segítettem =)

2010. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Miért csak az SZTK?

próbáld ki őket:

www.fogtunderek.hu

2010. jún. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Harmath anikóhoz ne menj,mert egy szadista érzéketlen Mengele.Sikonyát,Ráczot ajánlom,a férfit nem ismerem.Harmath Anikónál voltam már és semmi empátia nincs benne.Mivel akkoriban nem voltam egy rövid ideig battai lakos,lebvszott,hogy miért nem szóltam neki;nem tudtam,hogy kellene,hiszen ekkor is battai Farkas doki volt az orvosom.Semmi óvatosság,a nyálszívó b@sztatott,meg a számban lévő ezer dolog,miközben ő telefonált.Sokan nem ajánlják őt.Az Oktán is jó,igaz maszek,ergo fizetős.
2010. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jah és az előző válaszoló,szörföljön más oldalakon,ha nem tud érdemben válaszolni,kár okoskodni.
2010. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Érdekes, az Oktán Fogászatot ajánlani lehet, a Fogtündér Fogászat ajánlása "okoskodás" :-(

Biztos az volt a probléma, hogy nem fröcsögtek az SZTK-ban dolgozó fogorvosokra :-)

Halkan megjegyezném, hogy szerintem egy szolgáltató ajánlása önmagában egy pozitív vélemény megfogalmazása, ráadásul anélkül, hogy másokra negatív megjegyzéseket tennénk (okkal vagy ok nélkül).

2012. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2010-08-06 14:35-es és 2010-08-06 14:36-es vagyok.

Természetesen nem előzőt,hanem első hozzászólót akartam írni.Ugyanis nem Mari néni és Jóska bácsiról volt szó,hanem a battai fogorvosokról.Ahogy van Battán béna és jó fodrász is.csak persze mindig van egy kommenthuszár,aki beledumál olyan dolgokba-valszeg nem is battai-amiről fingja sincs.

2012. máj. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!