Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha ki akarok műttetni egy...

Ha ki akarok műttetni egy bölcsességfogat, ami ferdén nő és be van gyulladva, mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
2018. máj. 7. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Változó az ár, nem derül ki egyértelműen hogy kibújt már vagy teljesen bent van? Fogászata válogatja, sima húzás 10-12től, kiműtés 20 felett is lehet.
2018. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem nőtt ki, épp ez az.

Csak egy dudor van felette, ami begyulladt. Ki sem bújt a fog.

Mindenképpen magán fogászaton akarom.

2018. máj. 7. 19:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor műtét lesz, keress egy ajánlott helyet és ott. Árat azért nem lehet vakon mondani mert a sebész mondja úgyis. Én bölcs fogat húzattam pár hete, falra 20-30k volt írva, de 12k volt...
2018. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
TB-s dokihoz nem tudsz menni? Nekem 2-t műtöttek ki full ingyen az oktatási intézmény szerinti szájsebészeten.
2018. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
Ja most látom hogy magánnál szeretnéd, ahol én voltam nyáron ott 25 k volt kiírva bölcsességfog eltávolításra.
2018. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A műtét árától függetlenül, ha altatásban kéred, magának az altatásnak van egy elég húzós külön ára, ha jól tudom, a legtöbb helyen ötven ezer körül van. Én nem tudom, hogy altatás nélkül bele mernék-e vágni. Ilyen műtétet egyébként lehet, hogy jobban megcsinálnak állami klinikán. Inkább lebeszélnélek a magánról. Sima tömésnél, hasonlónál én is a magánt választanám, de ilyennél nem.
2018. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát nem tduom. Egyetemre járok, de a faluhoz tartozom...

Az otthoni körzetishez meg nem akarok menni, máshogyan meg nem szerezhetek beutalót.

Le vagyok égve az tény, mint minden egyetemista.

Tavaly amikor még kiakartam huzatni mind a négyet, gondolkoztam az altatáson, úgy akattam, de anyámék nem. finanszírozták. Pokoli fájdalmas volt hetekig.

Azóta alul egy szépen kinőtt, csak kicsit tolta meg a többit. Felül félig van kint, de már lyukas.

Alul a másikmeg hétszentség, hogy nem fér ki, semmi hely neki, csak tolja a fogakat.

Felül meg van ez a gyulladt, ami sürgős lenne szerintem,mert gennyes is.

2018. máj. 7. 20:12
 8/11 Metionin ***** válasza:
Az egyetemhez tartozó szájsebészeten el kell hogy lássanak. Van oda tartozó sima fogászat, ott adnak beutalót.
2018. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Középsuliban könnyebb volt, ott volt ideiglenes lakcímed. De megpróbálom, köszi.
2018. máj. 7. 20:21
 10/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem, 15.000 forint lenne. De nem tudom, hogy az a pukli, most lehet ciszta stb,. akkor meg ugye több lesz ez a pénz.
2018. máj. 7. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!