Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma húzták ki a ball alsó...

Ma húzták ki a ball alsó bölcsesség fogam utána összevartak nagyon fájt mikor múlik el a vér szivárgása? És meddig fogom ilyen intenzíven érezni a fájdalmat? És nyelni hogy nyelvek mert pokoli

Figyelt kérdés

2018. máj. 11. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

- vérszivárgás 4-5 óra is lehet akár

- fájdalomra vegyél be gyógyszert, nekem nulla fájdalmam volt, nyelni is simán tudtam, és szájzárat sem kaptam, peidg 25 percig szedte

- jegeld a területet, vagy hörcsög leszel

2018. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vérszivárgás még másnap is lehet egy kicsi.

Jegeld és vegyél be gyógyszert. Legegyszerűbb ha iratsz fel bár nem értem miért nem írtak fel vényköteles gyügyzsert mint pl flector vagy cataflam.

2018. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az egyikkel 2-3 nap múlva múlt el a pokoli fájdalom, de még vagy 2 hétig sajgott, nagyon rossz helyzetben állt a fog, mondta is a doki hogy sok jóra ne számítsak. :D

A másikkal szinte nem is éreztem fájdalmat csak a műtét után mikor kiment az érzéstelenítő, vettem be egy Cataflamot, másnapra kutya bajom nem volt.

2018. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már itthon vagyok nem ehetek ma semmit és hogy miért fáj még nem tudom de vagy már ezer zsepit elhasznaltam mert folyik a számon ki viszont inni meg szívószalal de félek hogy a varrat ki szakad vagy ez csak ilyen be beszéles magamnak mármint hogy a varrat ki szakad
2018. máj. 11. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Dehogynem ehetsz... amint kiment az érzéstelenítő :D


Szívószálat meg hanyagold.

2018. máj. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!