Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol, milyen üzletben lehet...

Hol, milyen üzletben lehet minőségi fogköz tisztitót venni? Ami nem gagyi, törik, szakad stb. Hogy tudod meg mekkora méret kell? Be tudtok linkelni ide.

Figyelt kérdés

2018. máj. 16. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Patikában tudsz venni Curaprox fogköztisztító kefét, különböző méretekben van, ha esetleg nem tudod neked milyen kéne (Parodontológia szakrendelésen szokták ezeket beméregetni), akkor ajánlatos 2-3 különböző méretet venni (egy legkisebbet mindenképpen, a legnagyobb már nagyon megnyílt fogközökre van, ezt tartsd szem előtt, ha veszel).

Fogselyemből nekem az Oral-B vált be a legjobban, szürke színű a csomagolása. Nekem kifejezetten zárt, kissé torlódott fogívem van, de ezt kényelmesen be tudtam vezetni mindenhová, neked is inkább akkor ajánlom, ha nincsenek tág fogközeid.

2018. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ,megpróbálom a legkisebbet.Fogselyemből sem mindegy milyen.Szájvíz sem mindegy melyik szerintem.
2018. máj. 16. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!