Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi történt a fogammal?

Mi történt a fogammal?

Figyelt kérdés
Egyik fogam, éjjel fájt, gondoltam rá már hogy lyukas de mindig halogattam a fogászatot(tudom rossz dolog). Elmentem megmosni és 2 kisebb darab kipottyant belőle, és ott elmúlt a fogfájás. Mi történhetett? Érdemes lenne elmenni vele fogászatra, ha már nem fáj?
2018. máj. 30. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Abból sosem sül ki jó, ha halogatjuk a fogorvost.. Talán egy az egyik olyan dolog, amit minél előbb meg tudsz előzni, annál jobb :) Amúgy a kérdésedre válaszolva, lehet begyulladt a fogad, majd a letört darabok nem zavarták tovább az ínyed, és a gyulladás lejebb ment. Az a gond nehéz reálisan válaszolni, így látatlanban.. de továbbra is ajánlom a dokit! :)
2018. máj. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Konkrétan fogdarab esett ki? Nem lehet, hogy evés után valami bentragadt a lyukban, és az irritálta? Nekem is fáj az egyik (holnapra van időpontom :) ), ha kicsit odébb moccantom, enyhül :) Egyébként ínyed is be lehet gyulladva, ha rálátsz és csúnyán piros, érdemes lehet szájvizezni dokiig!
2018. máj. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a fogadból tört, ki akkor ALAP, hogy elmész orvoshoz vele, bakter :D
2018. máj. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Érdemes lenne elmenni vele fogászatra, ha már nem fáj?"


Ahogy meglátom, hogy fog darabkák potyognak ki a számból és rögtön futnék az fogászatra :D Most komolyan? Persze, hogy érdemes vele elmenni.

2018. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!