Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 1 hónapja tömtékbe a fogam...

1 hónapja tömtékbe a fogam fehértöméssel mai nap repültem és nagyon elkezdett fájni, lüktetni amint leszáltunk elmult a tömés nagyon mély volt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
A repules nagy nyomasvaltozassal jar. Egyszer megfazva, gyogyulo arcureggyulladassal repultem es leszallasnal azt hittem szetrobban az arcom, fejem, fulem. Mondjuk ez gyulladas miatt volt. Mivel valoszinuleg gyokerkezelt a fogad, ezert nyugalmi allapotban nem erzed ha baj van vele, de attol meg lehet vele baj es akar egy enyhe gyulladas is fennalhat. Keresd fel a fogorvosod es ha szuksegesnek latja, kerni fog rontgent. Na abbol latszik csak hogy mi a baj.
2018. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs gyökérkezelve röntgenen most voltam azon azt mondta nem lát semmit de akkor nem értem mért van
2018. jún. 4. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos gyokerkezeltetni kell
2018. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, csak sajnos van rajta egy híd is szerinted ahoz hogy gyökérkezelje le kell azt venni? Mert nagyon drága volt nem örülnék neki
2018. jún. 5. 06:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat ha most, nem faj, akkor nem kell. De ezt meg lehet kerdezni az orvostol. Nem vagyok fogorvos.
2018. jún. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem ő ugy nem mondott rá semmit olyan mintha nem nagyon foglalkozna vele pedig magán orvos
2018. jún. 5. 11:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer valahol azt olvastam, hogy fogászati kezelés után legalább 6 hétig nem szabad repülni, mert problémát okozhat. Feltételezem igaza van az első hozzászólónak, a nyomásváltozás miatt. Lehet, hogy nincs is a fogadnak semmi baja, csak nem telt még el elég idő.
2018. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi remélem csak ez a baj
2018. jún. 6. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!