Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihuztak a gyulladt es bedagad...

Kihuztak a gyulladt es bedagadt fogamat tegnap gennyes is volt azt kinyomtak.30 p re ra mikor haza ertem 39.7 lazam volt de nem voltam rosszul de el is mult utana hutofurdo egy gyogyszer miatt. Ma hajnalba szinten 39 fokos lazam volt?

Figyelt kérdés
enne a kerdesem hogy normalis ha gyulladt es bedagadt arcnal foghuzas utan lazas vagyok es a dagadas nem megy le? Ha igen irjatok meg leci meddig tart a laz a dagadas es mit lehet ellene tenni?

#gyulladás #kihzasa után láz
2018. jún. 9. 05:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Menjél vissza, ez így nincs rendben!
2018. jún. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el mielőbb fogászati ügyeletre, ha nem kaptál antibiotikumot, akkor sürgősen kellene és jegeld az arcod addig is.
2018. jún. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Olvastam neten sok embernek van igy hogyha gyulladt volt a foga akkor belázasodhat utána 2-3 napra nővéremnek is úgy volt. Vasárnapra van idopontom a magándokimhoz :) most mertem a lazamat 36.8 szoval biztos vagyok benne hogy a gyulladás miatt van. De amugy Dalacint írt fel a dokom antibiotikumnak. Az arcomat jegelem de nem nagyon megy le erzem a nyelvemmel belul hogy mintha kicsit edes izu lenne ott az inyem meg a borom olyan erzes mintha gyulladas lenne. De genny már nincs ja es volt foghályog is mikor hihúzta a doki mondta minden rendben mar nincs ott
2018. jún. 9. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!