Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gennyezés a kihúzott fog...

Gennyezés a kihúzott fog helyén normális?

Figyelt kérdés
2 napja kihúztak az egyik fogam,vagyis kiműtötték,azota nagyon gennyezik,kellemetlen íze szaga van.Ez normalis meg 2 nap után vagy valami baj lehet?Gyulladásban volt a fog kihúzás előtt..
2018. jún. 14. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Gyógyszert nem írt az orvos?

Akárhol is mütötték ki a fogát

Antibiotikumot,fájdalomcsillapitót....

2018. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmit nem irt,szájsebeszeten csinalták,fúrtak faragták,annyit mondott ne szívogassam ne öblögessem,ha kell vegyek be fájdalom csillapítót
2018. jún. 14. 20:22
 3/10 A kérdező kommentje:
Be is van dagadva a húzás óta az arcom
2018. jún. 14. 20:23
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Láz?

Sima fájdalomcsillapitó nem hiszem hogy hatékony!

Közeli éjszakai orvosi/fogorvosi ügyeletre menjen be.

Bár inkább orvos esetleg kórház....(röngen esetére)

2018. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De a gyulladás a torokra/szívre/izületekre is húzodhat!
2018. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt csak hétvégen van ügyelet 8-14-ig sajnos,pedig városban lakom,probaltam bemenni a szájsebeszet is csak holnap fogad munka időben.Cataflamot szedek,mert elégge fáj,és nem igazán tudom kinyitni a számat,csak félig
2018. jún. 14. 20:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Láz meg nincs,viszont érzem hogy zsibbad a labam,utána szoktam belázasodni ha gond van
2018. jún. 14. 20:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Cataflam= nem antibiotikumos gyulladásgátló?

Hát nem tudom.

Gondolom gyenge

De jó fej a szájsebész is...

Önök fele 18-08ig,ha nincs orvos,meghalhat az ember?!(gondolom nem,valahol kell hogy legyen ügyelet!)

2018. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kaposvári vagyok,én sem hittem el,de tenyleg nincs ügyelet,pár éve szünt meg,neten meg van ügyeleti rendelesi idő,mikor memtem senki nem volt,kórhaz sürgösségin is momdtak és szájsebészeten is hogy sajnos ez van nincs ügyelet nincs ember :(
2018. jún. 14. 21:09
 10/10 A kérdező kommentje:
Sima fájdalommcsillapitó,jo is ideig-óráig,de igen szerintem.sem ártana antibiotikum
2018. jún. 14. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!