Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy hónapja gyökérkezelik a...

Egy hónapja gyökérkezelik a fogamat. Röntgent is csináltak róla. Masodjára amikor visszamentem a nyitva hagyott foggal csak annyit csinál hogy fel szúr két tűt vagy mit, de ez már 3x csinálta. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Irtak fel antibiotikumot (augmentin) amitol rosszul voltam ment a hasam gorcsolt a gyomrom igy csak 3 napig tudtam szedni.Felek mar visszamenni mert nagyon faj amikor a tuket nyomkodja fel pedig "elvileg" ki van idegelve nem szabadna fajnia. Szova is tettem. Meg nagyon budos az fogam es ha fogvajoval belepiszkalok mert belemgy az etel veletlen akkor faj de amugy nem. Mitol lehet ez ? Mert ehhez a fogorvoshoz nem megyek vissza az tuti.

( megjegyzem multkor az egyik fogamat huzta 2 erzestelenitot addot de azt se tudta rendesen beadni) szoltam is higy nem zsibbadt el adott meg kettot amit nwm ereztem hova szurja de nem zsibbadt el utana sem es sirtam ott tekeregtem a szekbe de csak huzta tovabb) meg allandoan megjegyzeseket tesz , hogy ilyen fiatalon hogy lehet ilyen rossz fogam.nyalokaval tomom magam ilyenek... Ugyhogy nem merek visszamenni. Maganra meg nincsen penzem. Mit csinaljak ? Ugyelet? Nemtudom meddig lehet nyitvahagyni egy gyokerkezelt fogat de ez mar nem sok az egy honap? enni is alig tudok mert a masik felen is fajnak a fogaim..



#fog #faj #gyökérkezelés #ha kivan #idegelve akkor
2018. jún. 15. 09:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
"Pár éven belül ripityára" -ez nem igaz, 10-15 éves gyökérkezelt fog is jól működik, tapasztalat.
2018. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nyilván, egy ideig működik, de ez egyénfüggő. Ha már ki van idegelve a fog halott lesz és tönkremegy. Egy pár évig viszont ahogy írod működik.
2018. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!