Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog eltávolítás...

Bölcsességfog eltávolítás magán rendelőben nagyjából mennyibe szokott kerülni amennyiben altatásban szeretném kivetetni őket?

Figyelt kérdés
A két alsó bölcsességfogam vízszintesen nőtt, az ínyt egy kis helyen áttörték de eléggé takarásban vannak, főleg az előtte lévő fogaktól. Szeretném egyszerre letudni a két fog kivételét, a legtöbb honlapon 20-35 ezer forintot írnak, altatásban, egyszerre műtve a kettőt is nagyjából ekkora összeggel kell számolni? Akinek van tapasztalata, tudna mesélni/ ajánlani szájsebészt?

2018. júl. 2. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
35000.- bruttó. Hívd fel őket.
2018. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Egyszerre nem fogják kivenni, mert különböző oldalon van, és valahol rágnod kell. Meg eleve nagy trauma egy kivétele is, nemhogy kettő. Nem tudom, hogy mennyivel kerül több pénzbe, ha altatásban szeretnéd, de az a szájsebész, akihez én megyek majd jövő héten műtétre, 35.000 körül csinálja feltárással.
2018. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ossze is varjak, akkor lehet mindent kihuzatni.
2018. júl. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Altatással több 100.000 Ft.

A műtét egyáltalán nem fájdalmas, csak a lábadozás, úgyhogy tök feleslegesen dobál ki rá ennyi pénzt, a fájdalmat nem fogod elkerülni.

2018. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod altatásban?


Kb. 2x10 perc aatt kinn van, max. 40 ezer Ft.


Az altatás maga egy macera, veszélyes és 100+.

2018. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az altatás ált. 100ezer körül van.

Nekem is így nőttek az alsók, az egyiket kb 5mp alatt kiszedte a szájsebész, csak 3 nyomást éreztem, a másik kb 10p fúrás-faragás volt. Egyáltalán nem fájt egyik sem, az utóbbinál miután kiment az érzéstelenítő vettem be 1 fàjdalomcsillapítót, de azt sem lett volna muszáj. Mondjuk ennél mivel eléggé meg lett erőszakolva az ínyem pár napig fel volt dagadva a fejem és kb 2 hétig szájzáram volt

15 és 20ezerért szedték ki őket (az utóbbit 2 hónapja)

2018. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!