Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha be van dagadva a nyirokcsom...

Ha be van dagadva a nyirokcsomóm és a fogam miatt, akkor az orvos mit fog a fogammal csinálni? Nem birom nagyra nyitni a számat, így is tud kezelni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Sztem ha nem súlyos annyira akkor először várd meg míg lejjebb megy, mert nem fogja tudni megcsinálni!
2008. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia.Sajna én is így voltam, be volt dagadva a nyirokcsomóm a fogaim miatt, elöször csak antibiotikumot kaptam, majd idegelni kezdték, pedig nem volta lyukas,kb...fél évig jártam, és nem sok hatást értünk el mert mindig begyulladt,a fogam nem volt jó helyen az állkapcsomba, nyomta a többi fogamat, és amikor nőtt mellet a másik fog megsértette ezt a fogamat, ezért gyulladt mindig be.Hát most kb 3 hónapja kihúzták, és még csak most kezd lemenni a nyirokcsomó, és ugyanígy voltam, nem tudttam kinyítni a számat, és állandóan fájt az állkapcsom
2008. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!