Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok, tapasztalatok...

Fogszabályzósok, tapasztalatok, segítség?

Figyelt kérdés

Valószínűleg hamarosan megkapom a fogszabimat nem magán dokihoz megyünk hanem SZTK-ba Kiskunhalason, érdekelne, hogy azok a színes kis gumik amiket a fogakra tesznek azt mennyiért lehet venni, vagy kell érte fizetni? (Nem arra gondolok amelyik az a kicsi, hanem az a feltűnő vastagabb)

És szeretnék tapasztalatokat kérni Pl. kinek mennyi idő után vették le,vagy hogyan tartja tisztán,vagy bármi ami ezzel kapcsolatos.

Illetve érdekelne az is , hogy ha felrakják most 16 éves koromban és mondjuk 18 éves korom után is fent van, akkor az SZTK rendeléseken kell-e majd fizetni a húzásért, esetleg a munkáért ?



2018. júl. 25. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a gumicseréért nem kell fizetni, benne van az árban. Nekem fél éve van fent. A tisztántartás egyszerű, az elején minden evés után mostam fogat, mostmár nem, csak reggel, este, meg ha megyek valahova.
2018. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget 😊. Te is SZTK-ba jársz?
2018. júl. 26. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia a gumikért nem kell fizetni , meg fogják kérdezni milyet szeretnél van egy kis doboz amiből ki tudod választani a neked legjobban tetszőt.Nekem most van fent három éve és holnap megyek az utolsó iv cserémre úgyhogy kb 6 hét múlva fog lekerülni a készülék , a tisztán tartásáról annyit hogy a gyógyszertárban kapható fogszabályzós fogkefék tudják igazán megtisztítani a fogszabályzót . illetve az elején fontos a fogköztisztító ( ami olyan mint egy kis fogkefe és azzal az ív és a fogad közötti részt tudod alaposan megtisztítani . Nem olyan nagy dolog de erre majd mindenképpen figyelj. A készülék felhelyezése nem jár semmilyen fájdalommal , kb 20 percet vesz igénybe . Kapsz egy szájterpeszt amitől kicsit cserepes lesz a szád illetve a nyálelszívót ami szintén nem túl jó , de abszolút kibírható , tanácsolom hogy feltétel előtt kend be egy kicsit a szádat ajakápolóval ,megelőzve ezzel a szád teljes kiszáradását. Remélem tudtam segíteni ha bármilyen kérdésed van rám írhatsz illetve nyugodtan vissza is kérdezhetsz hanem voltam érthető :)
2018. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem SZTK-ba járok, nálunk nincs olyan. (nem magyarországi vagyok) :)
2018. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊mennek a zöldek.
2018. júl. 27. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!