Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jarnatok egy novel aki amugy...

Jarnatok egy novel aki amugy eleg szep akinek ilyenek a fogai vagy kizaro tenyezo?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve most ert veget egy hosszu kapcsolatom, eddig nem nagyon erdekelt de most szembesultem a fogaim allapotaval. Rengeteg tomott fogam van, es undoritoak allapotban vannak a fogaim. Fogorvoshoz mentem jelenleg is kezeles alatt allok. Nagyon felek hogy ilyen fogakkal nem fogok mar ferfit talalni magamnak, se allast.. Teljesen depresszios vagyok miatta es az ongyilkossagon gondolkozom egyfolytaban

[link]

[link]

[link]



#fog #tomott fogak
2018. júl. 25. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne az öngyilkossággal foglalkozz, hanem a fogaiddal, hozasd rendbe őket. Egy jó fogorvos bármilyen fogakból szépet tud csinálni, ha másképp nem koronákkal biztosan megoldható.
2018. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most tényleg a fogaid miatt gonolkozol ezen? Nyugi biztos találsz majd valakit, nincsenek a fogaid olyan rossz állapotban.. :)
2018. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek HOl vannak rossz állapotban?


Az enyémek igen, ugyanis a többször kiújult daganatot kemózni kellett, és amiatt elvékonyodott az összes, és törnek le, hiába járok félévente orvoshoz velük.


Sajnos ez van, most 5-öt kell húzni, mert eltörtek és nem lehet mire visszaépíteni. Csúnyán néz ki, ez van, a hónapban elkezdem csináltatni őket.

2018. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RiziDini válasza:
100%
Ezek egyáltalán nincsenek olyan rossz állapotban, mint te gondolod. Öngyilkosság? Ne nevettess...
2018. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hátul-alul már egyáltalán nincs is fogam, pedig fiatal vagyok. Ilyen alapon akkor már rég halottnak kéne lennem?
2018. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Veled nem járnék. A fogaid szépek, a fejedben viszont komoly bajok vannak.
2018. júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szep szad van, a fogad is, szoval nem ertelek...
2018. júl. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csináltass egy fogkő leszedést és az első fogaidnál a lyukakat szépen tömesd be. Semmi más gond nincs. Viszont fejben nagyobb bajok vannak nálad bocsi.
2018. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!