Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szentkirályi utca 40. szájsebé...

Szentkirályi utca 40. szájsebészet bölcsességfog műtét? (kép)

Figyelt kérdés

Fogszabályozás előtt szeretném kiszedetni a bölcsességfogaimat tb alapon, szeretném egspórolni ezt a 120-150 ezer Ft-ot.

[link]


A SOTE Szentkirályi utca 40. szájsebészetre valóban lehet menni beutaló nélkül, ellátási körzeten kívülről is?

Aki volt már itt, hogy működik? Időpontot kell kérni? Vagy megvizsgálnak és utána egyből műtenek, vagy vissza kell jönni máskor? Valóban ingyenes az ellátás? Sokan szoktak lenni?



2018. aug. 2. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nagyon régen voltam ott, kb. 9-10 éve, szóval lehet, hogy azóta változott a helyzet.

De akkor valóban fogadtak beutaló nélkül, körzeten kívülről is. Telefonáltam, megbeszéltük, mikor megyek, és ennyi. Tehát nem voltak sokan, és nem kellett fizetni.


De szerintem az a legegyszerűbb, ha felhívod őket, és megkérdezel mindent. :)

2018. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem ma húzták ott a fogam. lehet menni, de először meg fognak vizsgálni. én egy pénteken értem oda, estefelé, szerencsére még rögtön meg is tudták röntgenezni, majd kiírtak a műtétre. kb 2-3 hónapos várakozási idő van.
2018. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!