Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Olyan problémám van, hogy...

Olyan problémám van, hogy nehezen bírom a fogászati kezelést. Egy idő után hányingerem lesz és felkavarodik a gyomron. Van valami gyógyszer ami ezen segíthet?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyesek szerint a Daedalon jó erre, egy próbát szerintem meg is ér. Ha ideges típusú beteg vagy, akkor lehet, hogy egy 0,25ös Xanax is segít, ha fel tudsz iratni az orvosoddal.

Amennyiben a fogorvosod téged fekvőpozícióban kezel, próbáljátok meg, hogy inkàbb ülsz, mert az is segít a dolgon, illetve kérd meg, hogy hadd tartsd te a nyálelszívót, mely által lefoglalod a tudatod és jobban is tudod kontrollálni a hátra folyó folyadékot.

Meg persze ezek az általános dolgok, hogy kipihenten menj, egyél igyál előtte.

Ennyit tudtam sajnos segíteni.

2018. aug. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

,,egy idő után,, a furás és tömés kb 30 perc.


De van már szedálás is, keress rá.

2018. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
erdekes, en is tapasztaltam ilyet, kivancsi vagyok a kerdezonek bevalik-e valami a javasolt modszerek kozul
2018. aug. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!