Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nem olyan kuszák a fogaim...

Ha nem olyan kuszák a fogaim akkor hamarabb vagy később látszik az eredmény?

Figyelt kérdés
Felül még nem kaptam meg a fogszabályzóm, de az első 2 fogam érdekes, alul megkaptam viszont ott annyira nem gáz, szóval nem azt mondom h hamarabb leveszik alulról mint felülről, de hamarabb meglátszik az eredmény? vagy később? Vagy ugyanolyan mintha szanaszét lennének a fogaim mer nincs kül. Egyébként lehetséges, hogy felülre a harapásemelő miatt nem kaptam még meg a fogszabit?

2018. aug. 9. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kérdésem van: Mi a jó édes istenért nem bírod megkérdezni ezt a fogorvostól? Ne legyél már ilyen szerencsétlen tetü.
2018. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Légyszi ne vetítsd rám a lelkinyomorod ezzel a csodálatos megnyilvánulásoddal. Ha nem tudod ezekre a választ, kérlek ne is kommentelj, én nem erre voltam kíváncsi. :)
2018. aug. 9. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Hamarabb fog látszódni ;) bár ez inkább a fogaid mozgathatósáhától függ és nem attól hogy mennyire állnak össze vissza de az tuti hogy kevesebbet kell majd mozgatni őket.

Az hogy miért nem kaptad meg felülre azt nemtudom, én mindent egyszerre kaptam

2018. aug. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Naagyon szépen köszönöm az értelmes válaszod!!! :)
2018. aug. 10. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!