Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltatott mostanában...

Vyca431 kérdése:

Csináltatott mostanában valaki Szegeden amniocentézist? Mennyi idő mire megjön az eredmény? és hogyan tudom meg? Ha baj van tényleg hamarabb szólnak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz, nem mostanában, egy éve volt. 4 hét volt az eredmény. Nekünk is azt mondták,hogy ha baj hamarabb szólnak TALÁN valamennyivel, de nálam szerencsére nem lett gond, így nem tudom ezt tutira mondani.

Ja és telefonon nem mondanak eredményt, csak személyesen. Mondjuk velem aranyos volt az asszisztens, aki szólt,hogy meg van, mert bár mondta,hogy nem mondhat róla semmit, de mivel mondtam,hogy én 50 km-ról kocsikázok és idegemben a végén összetöröm magam, mondta,hogy azért annyira nem kell nyomni a gázt! :)

De az utánam lévőnél gond volt, mert amíg vártam ott ültem az iroda ajtajában és hallottam, hogy beszélik,hogy a másik lányt hívják utoljára, engem tegyenek előrébb,hogy ne ijedjek meg.

2016. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát ez az hogy én is 170km-re lakom,és már most tiszta ideg vagyok!Tegnap hívtam őket mert eltellt 2 hét és hátha de még semmit nem mondhattak csak annyit hogy hívjam őket egy hét múlva!!ez a legidegesítőbb!!a várakozás
2016. máj. 13. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!