Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak, ha felhívtam a...

Mit csináljak, ha felhívtam a fogászatot és nem adtak időpontot?

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
miért nem adnak?
2018. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert "fájós foggal úgysem bírok ki 3 hete, menjek azonnal...".


Ez volt egy hete, nem tudtam elmenni, meg jobban is lettem...

2018. aug. 13. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez pszichésen sokaknál így működik. Nekem is gyerekkoromban rögtön nem fájt a fogam, amikor már tényleg el akartak vinni fogorvoshoz. :D


Hívd fel őket megint, és kérj időpontot; és beszéljétek meg, hogy ha idő közben esetleg megint fáj, akkor bemész soron kívül.

2018. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bölcsességfog, néha fáj, néha nem
2018. aug. 13. 23:01
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ha mehetsz azonnal, akkor mehetsz bármikor. nem tudom, felétek hogy van, felénk húzásra pl nem kell időpontot kérni, tömésre igen, meg nagyobb dolgokra. de én is mentem már be időpont nélkül, mert úgy be volt gyulladva az íny a bölcsességfogam körül, hogy nyelni se tudtam. egy szó nélkül kitakarította (íny alá szorult kajától gyulladt be), és mondta, hogy köv 2 napon is menjek vissza, hogy biztosan tiszta legyen él lemenjen a gyulladás
2018. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

LOL. Más meg azt kéri ki magának, ha adnak neki és várni kell.

Ha az állandó fogfájdalom egyik napról a másikra megszűnik, az nem pszichés, inkább annak a jele lehet, hogy bizony elhalt a fog. Ez egy ideig fájdalommentes lesz, mindaddig, amíg a gyulladás el nem éri a gyökércsúcsi területeket, illetve magát a csontot. Hidd el, nem akarsz csonthártyagyulladást kapni, és nem csak azért, mert annak a fájdalmával már visítva fogod verni a rendelő ajtaját, hanem azért sem, mert annak a terápiáját nehéz megúszni további fájdalmak nélkül, arról nem is beszélve, hogy az ilyen fog jó eséllyel húzásra van ítélve. Azt már csak mellékesen említem meg, hogy az ilyen betegeket nem nagyon szokták megdicsérni, hiszen ez az állapot nem egyik napról a másikra alakul ki, el is kell hanyagolni nagyon, plusz sz*rni bele abba a pár hetes részbe, amiben most te is vagy.

Úgyhogy menj el szépen és örülj, hogy fogadnak időpont nélkül is.

2018. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!