Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit fog az orvos ezután csinálni?

Mit fog az orvos ezután csinálni?

Figyelt kérdés
Tegnap a 4-es felső fogammal mentem el a fogorvoshoz mert nagyon fájt és érzékeny volt, egy kis darab volt kitörve a közepéből. Kaptam érzéstelenítőt majd elkezdte fúrni egy vékonyabb fúróval ezután egy vastagabbal és nagyon mélyen fúrta azzal sokáig ekkor nagyon fájt, majd öblítés után rakott bele gyógyszert meg fehér tömést, azt mondta 1 hét múlva menjek vissza, de ha fáj akkor előbb. 1 hét múlva mit fog vele csinálni? Mert egyáltalán nem fáj már szerencsére. Kiveszi a tömést és végleges tömést rak bele? Ekkor is ad injekciót? köszi 31/F

2018. aug. 23. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem megnézi, elmúlt-e az esetleges gyulladás, és ha igen, akkor kitisztítja, végleges tömést rak bele. Igen, szerintem ad injekciót.
2018. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja.

Injekciót meg előre jelezheted, hogy kérni szeretnél, biztos-ami biztos.

2018. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!