Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Smilezor kezelésekkel van...

Smilezor kezelésekkel van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 17:07
1 2
 1/19 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Sikerült valamit megtudnod róluk?

2018. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van. Most hordom 1.5 hónapja a láthatatlan fogszabályzójukat. Írj, ha bármi kérdésed van.

2018. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

Szia!


Nekem is van már Augusztus óta, én nagyon szeretem szépen alakulnak a fogaim :)

2018. nov. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Sziasztok.Engem érdekelne majd a véleményetek ha vège a kezelésnek,mivel nekem 21evesen volt állandó felragasztott fogszabályzom, 3èv 2honapig!!!És gyönyörű lett a végeredmény,viszont amint le vették a fogaim 1-2honapon belul elkezdtek vissza rendeződni.Volt egy éjszakai levehető aminek az volt a célja,hogy tartsa a kialakított módon a fogaim viszont én úgy éreztem ez sem jól volt elkészítve....Úgyhogy én nagyon megszivtam.Mindez 10eve volt azóta a bölcsesség fogaim is teljesen kinőttek.Nem mondom hogy olyan mint előtte volt de nem is olyan mint szerettem volna hogy legyen ennyi pénzért! :(
2018. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én inkább másik helyet választottam. Nem szeretném itt részletezni, hogy miért, de másoknak is inkább azt ajánlom, hogy nézelődjön máshol is, és ne ezen próbáljanak spórolni, mert ha jó helyre mész, megfizeted az anyagköltséget és a hozzáértést, akkor a fogak egy életre rendben lesznek.
2018. dec. 2. 23:10
 6/19 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én nagyon kíváncsi lennék, hogy mi az oka annak, hogy végül mást választottál. Mi miatt nem szimpatikusak? (Ha nem szeretnéd kiírni, kérlek írd meg privátban)

Aki már hordja, válaszolna ezekre a kérdésekre?:

Van-e retenciós készülék a fogakra, amikor végetér a kezelés? Nem mozdulnak vissza a fogak?

Mennyire kényelmes a viselete? Mennyire látható?

Lehet náluk egészségpénztári kártyával fizetni?


Előre is nagyon köszi a válaszokat. :)

2019. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Ha van rá lehetőség hogy megtudjam, írjon valaki kérlek, én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mitől jobb vagy rosszabb mint másik ilyen márkás fogszabályzó
2019. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
71%

Senkinek sem ajánlom őket. Megbízhatatlanok, linkek, rossz minőségű munkát végeznek. Náluk kezdtem a kezelést, amikor lejárt, közel sem volt egyenes a fogam, tehát folytatni kellett volna még. De nem gyártották le a korrekciós síneket, állandóan terelték az ügyet, nem lehetett őket elérni, ennyit a teljeskörű garanciájukról…

Szerencsémre találtam mást, akinél folytathattam a kezelést, kedves segítőkész volt, bárkinek teljes szívvel ajánlom, profi munkát végzett, azóta is gördülékenyen megy minden.

A két fogszabályozó ég és föld. A smilezoros kényelmetlen volt, a síncserék fájdalmakkal jártak, egyáltalán nem volt „láthatatlan” mert nem simult rá teljesen a fogívemre, a beszédben is gátolt, egyszóval az egész pocsék volt.

A mostanit meg sem érzem, kényelmes, esztétikus és nem jár fájdalommal a síncsere. Azóta senki se veszi észre, hogy fogszabályozót hordok 😊

2019. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hat en nem ertek egyet az utolsoval. En most vegeztem naluk a fogszabalyozassal es teljesen elegedett vagyok. Kb egy nap alatt megszoktam benne a beszedet es egyaltalan nem lehetett eszrevenni. En mindig el tudtam erni oket. Csak ajanlani tudom foleg mert a noverem ugyan ilyen fogszabalyzot a fogorvosanal egy millioert csinaltatott es semmi kulonbseg nem volt a ketto kozott :D
2019. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Én is náluk fogszabályoztatok, a páros akció keretein bellül egy barátnőmmel és Ő is én is meg vagyunk elégedve azeddigi eredményekkel és az általuk nyújtott szolgáltatással is. A garanciális problémákat is azonnal kezelik,én eltörtem az aktuális sínemet és a jelzésem utáni másnap már kaptam is az újat.

Meg vagyunk velük elégedve!

2019. jún. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!