Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az alábbi pszichiátriai kezelésekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tavaly ősszel volt egy öngyilkossági kísérletem, ez után elkezdtem pszichiáterhez járni és nemsokára pszichológushoz is fogok. Már voltam néhányszor, de csak teszteket töltöttem ki és beszélgettünk egy kicsit. Ezek alapján azt állapították meg, hogy depressziós vagyok és borderline személyiségzavarom van, emiatt mindketten ajánlották, hogy feküdjek be a kezeléseik mellé terápiára vahová. Említették Tündérhegyet, a Nap kört és a SOTE pszichiátria kezelését. Tulajdonképpen semelyikről sem hallottam még semmit, nagyon örülnék ha valakinek lenne bármilyen tapasztalata ezekkel a helyekkel kapcsolatban. 18/L

2018. jan. 30. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A Nap körben szimpatikus volt a nő, aki az első interjút felvette velem, de aztán a pszichológus, akihez ki lettem osztva, nem volt az, úgyhogy végül pár alkalom után otthagytam őket :( De szerintem ez csak véletlen balszerencse volt, biztos vannak sokkal jobb pszichológusok is ott, illetve az is lehet, hogy csak nekem nem volt szimpi az, akihez én kerültem. Mert jó helynek tűnt amúgy.
2018. jan. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden pszichiátria ugyanaz. Bár ez függ a korodtól, én 15 éves koromban voltam már a zárt osztályon, na meg a pszichiátrián is, ha szerencséd van, lesz tévé, meg valami ehető kaja. Telefont is odaadják általában. Túléltem már én is, nem nagy dolog.
2018. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szenes43 ***** válasza:
100%
A SOTE Balassa utcai klinikán voltam 3 hétig. A pszichiátriai Gondozó mint intézmény intézte el s nekem csak rá kellett bólintani. Súlyos depressziós voltam így utólag visszagondolva helyesen jártak el. Kaptam egy pszichiátert aki kezelt,11 napig infúzió..egy keveset beszélgetett velem meg kiírta a lázlapra milyen gyógyszert osszanak a nővérek gyógyszerosztáskor. Semmi nem volt bezárva csak a szem.igazolványt vették el. Csináltak néhány vizsgálatot meg elég sűrűn vért vettek.Ki lehetett bírni,még barátaim is lettek.3 hét után hazaküldtek hogy a gyógyszert itthon is szedhetem.
2018. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én voltam Tündérhegyen, és most a Napkörbe járok. Szerintem mindkettő jó. Bár Tündérhegyen régi fajta gyógyszereket használnak, a gyógyszerek beállításához nem annyira értenek.
2018. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
megjósolhatatlan előre. mondjuk a te két problémád nemtom mennyivel lesz előrébb, ha befekszel, én biztos nem ajánlanám, de egyébként meg leginkább te érzed, h szeretnéd-e vagy sem.
2018. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Nyilván, csak egyik helyről sem hallottam még ezelőtt semmit.
2018. jan. 30. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!