Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Smilezor kezelésekkel van...

Smilezor kezelésekkel van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 17:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Utolsó két válaszoló: Ti melyik városban veszitek igénybe a szolgáltatást?
2019. jún. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
En a Budapesti rendeloben voltam:)
2019. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hali

Nekem tesom csinaltatot naluk fogszabit es tokre szepek lettek a fogai asszem 5 honap alatt

Budapesten volt

2019. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
Azért az érdekes, hogy júniusban ugyanazon a napon hirtelen idetalált két Smilezor-páciens is, és mind a ketten csak amiatt regisztráltak, hogy a céget dicsérjék (legalábbis a százalék hiányából kiindulva más válaszuk nemigen van). Emellett a Smilezor Facebook-oldalán olvasható nyolc visszajelzésből hat ugyanazon a napon született, ebből egy kivételével mind délelőtt 10 és 11 között. Én értem, hogy most megy a brand építése, de ezek a "szólunk a haveri körnek / ráparancsolunk az alkalmazottakra, hogy mindenki írjon már pozitívat rólunk" elég rossz fényt vet a cégre, a megbízhatóság látszatát semmiképpen sem kelti. Én eddig gondolkodtam rajtuk, de most már biztos, hogy nem ezt választom.
2019. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13%

Gondolom itt ram gondolsz kedves utolso abbol kiindulva, hogy nem reg regisztraltam es ezek szerint valakivel egy napon mertem hozza szolni egy kerdeshez.

Ha nagyon szeretned tudni egy kerdes felteves miatt kerultem ide de vegul megtalaltam ra a valaszt de mindig megdobbentenek milyen rosszindulatu emberek vannak ;)

Engem igazabol marhara nem erdekel egy ceg jo hirneve sem csak leirtam a pozitiv tapasztalatom. Sajnalom ha ez szamodra zavaro, hogy nem mindenki azert jar ide, hogy lehuzza a masikat.

2019. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
82%
Nem ajánlom őket senkinek, kicsi korrekcióra mentem csináltak egy nagyobb problémát, amit most dupla ennyi pénz és idő lesz kijavíttatni. Az eredmény meg számomra tragikus kinézetre is. A mostani fogszabályzós orvos el is mondta, hogy csak az invisalign jó, minden másolat csak több kárt okoz. Drága tanuló pénz volt.
2021. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Most ért véget a fogszabályozásom náluk. Felülre 15, alulra 18 sínt kaptam. Amikor azokat végig hordtam, kellett még 2 plusz sín, hogy tényleg teljesen jó legyen az eredmény, de nem bánom mert ez a 2 extra sín ingyenes volt szóval kibírtam még azt a 4 hetet. Rettentően örülök, hogy rátaláltam erre a fogszabályzóra mert nagyon sokat hozzá tett az önbizalmamhoz, hogy szép a mosolyom. Mindenkinek csak ajánlani tudom!! Az egyetlen negatívum talán, hogy picit macerás az első pár napban mert akkor nehéz még a használata.
2021. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Én is voltam náluk, végül nem ott csináltattam, nekem nem voltak szimpatikusak. Aztán találtam egy 13 kerületi rendelőt, ahol a "csomagárnál" jóval olcsóbban megcsinálták, mert ott sínenként lehet fizetni. Nagyon kedves, profi hely, 3 hónap alatt nagyon szép lett a fogam "Unseen láthatatlan fogszabályzással".
2022. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nekem fél éve lett vége a kezelésemnek, és én is maximálisan meg voltam velük elégedve - egyszerű és gördülékeny volt a folyamat, tényleg nem volt semmi plusz költség, és nekem nem volt kényelmetlen sem (az első pár nap kivételével). Utókezelésnél javaslom, hogy fogadjátok el a retainer + éjszakai kombót, mert az tényleg segít helyben tartani a fogakat. Amikor eltörtem sínt, akkor nekem is nagyon gyorsan és ingyen küldtek újat. Mindenkinek ajánlanám!
2022. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!