Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelt széttört fog...

Gyökérkezelt széttört fog feldagadt arc?

Figyelt kérdés

Sajnos biztos szájsebészet lesz belőle de csak holnap reggel jutok el dokihoz.

Pár éve gyökérkezelt fogam elhalt és felette az ínyem megdagadt olyan szinten hogy kicsit az arcomon is látszik.Számat is nehezemre esik kinyitni teljesen mert feszül ez a "gennyes zacsko".

Reggelt vettem be voltarent meg jegeltem párszor de nem sokkal jobb.Sajnos néha lüktet és a fejem is fáj már : (

Valami ötlet hogy kibírjam az éjszakát ?



2018. szept. 2. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szájsebészeti klinika ügyelet. Ebből úgyis húzás lesz, jobb ha még ma túl vagy rajta.
2018. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos itt nincsen ügyelet.
2018. szept. 2. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha sehogy nem tudsz eljutni hamarabb orvoshoz, akkor addig valamilyen gyulladáscsökkentő fájdalomcsillapító segítene, pl. Aspirin vagy Cataflam. Ha nincs, jó a Voltaren is tovább. Csodákra nem képes, de jobb mint a semmi!

Fogászat előtt egyél valamint, mert utána nem biztos, hogy lehet!

2018. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennyire még nem vártam a hétfőt és a fogorvost mint most :D
2018. szept. 2. 15:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltaren reggel óta 2 darab este még lehet veszek be egyet.Szájvízes öblögetés.Illetve jeges borogatással.Elmúlt a fejfájásom illetve lüktetés is abba hagyta a fogam.
2018. szept. 2. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!