Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alsó bölcsességfog miatt...

Alsó bölcsességfog miatt fájhat az arcom?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja fáj a bal arccsontom környéke, sokszor egészen a fülemig. A fájdalom nem állandó, de rendszeresen - kb. heti 1-2 alkalommal - előjön, olyankor csak a Cataflam és a melegítés segít rajta..

Van egy kihúzásra kárhoztatott bal alsó bölcsességfogam, amit ebben a hónapban kihúzatok (ma megyek röntgeneztetni).

Elképzelhető, hogy emiatt fáj rendszeresen az arcom? Volt valakinek hasonló tapasztalata?



2018. okt. 8. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos előfordulhat igen. Ha ideget nyom például. Nekem be is gyulladt, és zárzárat kaptam, pedig egyébként smemi baja nem volt, csak nem fért el rendesen.
2018. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos látszik, hogy szuvas, csak bízni tudok benne, hogy húzást követően megszűnik az arcfájdalom.
2018. okt. 8. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fájhat. Nekem az egész alsó fogsorom fájt, bal oldalt, az orvos nem talált semmit, de igazából én sem tudtam behatárolni, hogy melyik fogam fáj. Aztán nem sokkal utána kihúzta a bölcsességfogamat, mert lyukas volt, és azt mondta, nem érdemes gyökértömést csinálni, ő javasolja, húzzuk ki, nem fog nekem hiányozni.

Tényleg nem hiányzik, és a kihúzása után megszűnt a többi fájdalom is.

2018. okt. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt igen nekem a szemfogammal. Végül az innyemet kellett felvágni hogy megmentsék a fogam. Ha nem mentem volna időben a genny az agyamig is elért volna. Ugyanis genny alakult ki annal a fognál!Úgy begyulladt! Ne halaszd!
2018. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fájhat,de nem garancia,hogy az okozza.

Nekem pl a harapási rendellenességem okozza. Hiába jártam 10 orvosnál , egy jött csak rá,hogy ez a bajom..viszont most fogszabályzás miatt ki kell húzni őket :(( rettegek

2018. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már több, mint egy hónapja kihúzattam a fogat és szerencsére el is múlt a probléma :) nagyon örültem neki, azóta nem jelentkezett arcfájdalom

2018. dec. 2. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!