Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnátok nekem jó szájsebészek...

Tudnátok nekem jó szájsebészeket ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés
Van néhány név, akiket találtam. Volt valamelyikőtök Dr. Bodrogi Péter szájsebésznél? Ha igen, megosztja velem a tapsztalaiait privátban?

2018. okt. 13. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem könnyű téma, hiszen egyre kevesebb jó orvos marad itthon. :-(

Jómagam többet is kipróbáltam az elmúlt években, hónapokban. Most jutottam odáig, hogy elkészül a napokban a műfogsorom végre.

Tudom ajánlani, Méhes Fogászat főorvosát Dr. Méhes Pált zuglóban. Kollégái is mind nagyon jó szakemberek, kedvesek, segítőkészek. (áraik is reálisak)

Szintén zuglóban az Őrs klinkán Dr. Nagy Krisztiánt és apukáját Dr. Nagy A. Péter főorvost. (utóbbi esetében nem összekeverendő a rendelőjük alatt található Uniklinik fogászattal, azokat nem ajánlom, drágák és szadisták)


XI. kerületben Dr. Molnár Tamást tudom ajánlani. (magán rendelője is van, de az sztk-ban is rendel)


Nagyon jók a tapasztalataim még a Haifa Dent Fogászattal is. Ők minden nap, éjjel-nappali rendelő, ami igen hasznos tud lenni! (sürgősségi szájsebészeti beavatkozásnál, fájdalommentesen távolították el egyik őrlőfogamat, pedig még vésni is kellett kicsit)


(A Király utcai fogászatot kevésbé ajánlom, eléggé ügyetlenek és nincs szájsebész ügyelet náluk.)

(A J+J Dent-et kifejezetten elkerülném a helyedben, semmivel nem jobbak, mint a Szentkirályi utcai állami fogászati ügyelet)

Továbbá tudom sorolni, mely rendelőkbe nem jutottam be, még egy pofavizitre sem. :-(

2018. okt. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!