Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon begyulladt az inyem...

Nagyon begyulladt az inyem hatul es be is van dagadva egy hete, a baj az hogy babat varok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehat harom teszt utan kimondom hogy babat varok,a nogyogyaszhoz meg egy het mulva mehetek mert akkorra van idopontom tehat igy kiskonyvem sincs meg,az inyem mar egy hete be van dagadva es begyulladt faj a fogam es erzekeny is nagyon,alig tudok enni sajnos,gyogyszert nem merek bevenni a baba miatt mit tegyek? :( Ha a fogorvoshoz elmegyek es nincs kiskonyvem,mi van ha nem hiszi el hogy babat varok es bead vagy felir valami eros gyogyszert? Mar reg gyokerkezelni kellett volna a fogam de sajnos koltozes miatt nem tudtam menni, valaki adna valami tanacsot? A heten mennek a fogorvoshoz :/
2018. okt. 16. 11:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Mert ha igy elmegyek es nemtud vele mit tenni mert fel van dagadva ugyis aztmondja hogy lohasszam le a gyulladast gyogyszerekkel de a pici miatt nemtudok bevenni gyulladascsokkentot es o meg addig nem kezeli :/ 3 eve is volt egy ilyen esetem vele innen tudom
2018. okt. 16. 11:02
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mármint ezt úgy érted, hogy szerinted egy fogorvos majd kiskönyvet fog kérni tőled, hogy valóban gyereket vársz-e vagy csak hazudozol?


Elárulom nem. Megmondod, hogy gyereket vársz és ő ennek függvényében tudni fogja, hogy milyen gyógyszert írhat fel.

2018. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy 2-es mondja, elég, ha szólsz, hogy terhes vagy. Az is lehet, hogy ő maga fogja megkérdezni.
2018. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg eljutsz a fogorvoshoz addig kenegesd az ínyed naponta 5-ször Gengigel géllel, elég drága szer, de nekem 2-3 nap alatt levitte a fogam körül az erős gyulladást.
2018. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen sajna egy se..fej a dokim tole kitelik...nemtudom mi igaz ebbol de nekem a patikaba azt mondtak hogy a gengigelt kismamaknak nem szabad alkalmazni,es egyik forumban is olvastam hogy veszelyes a magzatra,na most ez is vagy igaz vagy nem es ezert nem mertem megvenni a gengigelt...a patikus nekem az aperisant adta,ami zsalyas eddig nem igazan hatott,viszont a betegtajekoztatojan itt sem ajanljak a terheseknek...mar nem tudom mi tevo legyek ,faj es egyre jobban dagad,sajnos fogorvoshoz meg 2 napig nemtudok eljutni :/
2018. okt. 16. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!