Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gennyzacsko lenne ez?

Gennyzacsko lenne ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok jobb oldalt hatul a fogamnal az inyemen kialakult egy nagy kb. Meggy meretu puha zacsko. Nagyon feszul de erintesre rugalmas puha, fel van telve. Ez lehet gennyzacsko vagy valami mas, holnap megyek fogorvoshoz. Ha valaki jart igy akkor irjon. Mert nagyon idegesito csukva van a szam es a nyelvemmel erzem ezt a pupot. Flektor rapid segithet valamit ezen a feszito fajdalmon.?..

2018. okt. 17. 17:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Basszus epp most fakadt ki magatol. Tele volt.gennyel magyon undorito iE volt
2018. okt. 17. 17:32
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel alpolham holnapih a helyet? Anntival jobb mar hogy kijott.belole mibden es nem feszul
2018. okt. 17. 18:04
 3/5 A kérdező kommentje:

Leirom megegyszer mert telorol vagyok.

Mivel ápoljam a helyét? Annyival jobb hogy kipukkadt mar nem feszul.

2018. okt. 17. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet a fog gyökerénél van a gyulladás, de ínytasak is begyulladhat, az is ilyen tünetekkel jár, majd a röbntgen eldönti.

Nekem a Gengigel gél vált be ilyenre, naponta 5ször be kell kenni, de ha van Phlogosol oldatot, akkor azzal is öblögethetsz, vagy Gingisol plusz ecsetelő.

2018. okt. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nekem volt ilyen, de nem szórakoztam ilyennel. Néha feltöltődött, néha leapadt / kifakadt. Aztán inkább elmentem fogorvoshoz, mint kiderült elhalt a fog és a genny próbált ürülni.
2018. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!