Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ínygyulladás fájhat ennyire?

Ínygyulladás fájhat ennyire?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

2 hete minden éjszaka felébredek arra, hogy iszonyatosan fáj az ínyem a bal felső oldalon :(

Voltam vele fogorvosnál, azt mondta csúnya nagyon, leszedte a fogkövet és beecsetelte és azt mondta fokozatosan javulnia kell, ha nem fog akkor menjek vissza és gyökérkezeli a fogam (amivel elvileg semmi gond nincs).

Nem akarok fölösleges gyökérkezelést, oróbálom kúrálni magam, kamillás öblögetés, langyos sós vizes öblögetés, napi 3 fogmosás, napi 2 Corsodyl öblögetés + ínyecsetelőm is van. Mégse akar javulni egy kicsit se! :(


Létezik, hogy az íny ennyire tudjon fájni, hogy éjszaka virrasztok miatta??

Ha valaki tud jó, erre specializálódott dokit kérem szóljon, az én orvosom úgy tűnt nincs annyira képben a nem fog eredetű dolgokban.



2018. okt. 24. 13:12
 1/7 A kérdező kommentje:
+ A fogaim elvileg rendben vannak mind...
2018. okt. 24. 13:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy valamire való orvos nem hasra ütésből mond valamit hanem először röntgent csinál. Keress másik fogorvost.
2018. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ínygyulladás nagyon tud fájni, mintha a fogaid is fájnának tőle, persze kellene egy fogröntgent csináltatnod, mert ha éjszaka is fáj, akkor lehet valóban gyökérkezelni kell a fogad. Menj el

egy másik fogorvoshoz. Sajna én most nem tudok ajánlani, mert éppen én is fogorvos keresőben vagyok, mindkét jó fogorvosom elment onnan, ahol eddig voltak.

2018. okt. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a sós víz, kamilla, Corsodyl és ínyecsetelők helyett a Gengigel gélt, naponta 5ször jól kend be vele az anyed, de ha erre sem múlik 1 hét alatt, akkor csináltass egy fogröntgent.
2018. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Öblögesd teafaolajjal.
2018. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, valószínűleg a fogam lesz a ludas mert kezd fájni ráharapásra is és minden éjszaka szenvedek :(


hétfőre kaptam időpontot a fogorvoshoz addig fájdalomcsillapítás..

2018. okt. 27. 14:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szívesen mennék ügyeletre mert van saját orvosom, szerintetek nagyobb bajt okozok ezzel, hogy várok még hétfőig?
2018. okt. 27. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!