Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerdán kiszedtek egy cisztás...

Szerdán kiszedtek egy cisztás fogam (nem jött ki egyben, varrtak is utána), azóta szépen gyógyul, de az alvás problémás. Ötletek?

Figyelt kérdés
Tegnapig nem volt semmi baj, akkorra lett érzékenyebb, és azóta tart. Betartottam a szabályokat (semmi tej és tejtermékek, semmi kávé, cigizni amúgy se cigizek, nem öblögettem, nem végeztem semmi fizikai munkát, nem hajoltam), de nem tudom már kialudni magam, pár órán belül arra ébredek, hogy egy szakaszon mintha égne a fogínyem. A megadott mennyiségnél nagyobb számú Cataflam Dolo segít csak, de attól meg már émelygek és elvette az étvágyamat is. Szerdán megyek varratszedésre, napközben még csak elvagyok, de az ébredés + utána jó pár óra abból áll, hogy úgy érzem mintha egy szakaszon égetnék a húsom. Nulla alvással meg elég messze van az a szerda, de már előre félek az alvástól.

2018. okt. 27. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Töményen ecseteld le párszor a fogad helyét Betadine jóddal. Felváltva lehet tömény Pflogosollal is ecsetelni. Nekem is pár éve volt egy ilyen problémás fogam, és ez vált be a gennyesedés miatt. Jó ha tudod, hogy fájdalom csillapító hatásával felér a jegelés. Kívűlről az arcodat egy ruhán keresztül jegeld 1-2 percig, majd pihentesd pár percig, és ismételd a kívánt eredmény eléréséig.
2018. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az ecsetelést kipróbálom mindenképp! A jegeléssel próbálom most kiváltani a Cataflamot, mostanra többet ártott, mint használt.
2018. okt. 27. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!