Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy én a fogszabály...

Normális, hogy én a fogszabályzót iszonyatosan szépnek/sítulsosnak/menőnek látom?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és egyenlőre alulra kaptam fogszabályzót fém,és annyira tetszik,hogy valami hihetetlen. Úgy próbálok mosolyogni beszélni is,hogy mindenki lássa :D Ez gondolom nem nomrális xd

Eleinte úgy voltam vele,hogy felülre mindenképp fehéret akarok,de most meg attól félek,hogy az nem fog látszódni csak nagyon közelről és mégis jobb lenne felülre is fém,hogy mindenki lássa,hogy nekem van :D

Mit gondoltok róla? Most kell majd elkezdeni két hónap múlva a szakmai gyakomat is,és nem tudom más ember is így látja-e mint én ,hogy ez elképesztően stílusos ,vagy csak én? Mármint a munkahelyen emiatt pl nem fognak furcsán nézni rám?

Ti mit gondoltok,szerintetek is baromi menő vagy csak én vagyok ilyen nem normális? :D


2018. nov. 2. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vizuáltam ahogy mosolyogsz és beszélsz. Én is mosolyogtam, a ló jutott eszembe. Egyébként van olyan ismerősöm aki divatból nem akar már megválni tőle.
2018. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is . :)

Nekem is a közeljövőben fog felkerülni mert 'sajnos' a felső fogsorom nem szép de nem bánom :)

20/l

2018. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szerettem, szomorú voltam, mikor a végén levették. Mindenki megjegyezte, hogy milyen jól áll. Szerintem szuper dolog, viseld büszkén. :)
2018. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En is imádtam. Baromi szépnek lattam magam vele, nagyon tetszett es en is stilusosnak lattam. 22 evesen rakták fel, akkor kezdtem dolgozni. Mindenki masnak is tetszett rajtam. Nekem porcelán volt, fehér, látszott, ne aggódj :D 25 eves koromig rajtsm volt, amikor levették teljesen magamba zuhantam. El kellett telnie néhány honapnak h ujra szepnek lassam magam. 26/n
2018. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

Régen halálra szekálták miatta a gyerekeket,most már felnőtt emberek közül sokan csak divatból rakatják fel,nagy az isten állatkertje...

K urvára nem szép és menő,iszonyat csúf,de ha görbe az ember fogsora,muszáj végig szenvedni azt a pár évet.

2018. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is riasztó... Nem még vonzó :)
2018. nov. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

akik azt írták,hogy nekik nem tetszik,hány évesek és férfi v nő?

Amúgy nem értem,hogy láthatja valaki rondának a foxit :D

2018. nov. 3. 08:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Te férfi vagy nő vagy?
2018. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Amíg rajtam volt a fogszabályzó, népszerűbb voltam mint valaha. Rengeteg férfi vonzónak talált benne. 3 kapcsolatom volt alatta és a jelenlegi párommal is igy ismerkedtem meg, nagyon tetszett neki, stílusosnak találta. 4-es voltam
2018. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem egyáltalán nem szép, porcelán fogszabim van alul-felül. A rendezett, ápolt, fehér fogak a szépek a fogszabályzó sajnos nem az! :D

Minden nap eszembe jut, hogy mikor szedik már le, és mutogathatom a szép fogaimat.. :D

24/F

2018. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!