Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy én a fogszabály...

Normális, hogy én a fogszabályzót iszonyatosan szépnek/sítulsosnak/menőnek látom?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és egyenlőre alulra kaptam fogszabályzót fém,és annyira tetszik,hogy valami hihetetlen. Úgy próbálok mosolyogni beszélni is,hogy mindenki lássa :D Ez gondolom nem nomrális xd

Eleinte úgy voltam vele,hogy felülre mindenképp fehéret akarok,de most meg attól félek,hogy az nem fog látszódni csak nagyon közelről és mégis jobb lenne felülre is fém,hogy mindenki lássa,hogy nekem van :D

Mit gondoltok róla? Most kell majd elkezdeni két hónap múlva a szakmai gyakomat is,és nem tudom más ember is így látja-e mint én ,hogy ez elképesztően stílusos ,vagy csak én? Mármint a munkahelyen emiatt pl nem fognak furcsán nézni rám?

Ti mit gondoltok,szerintetek is baromi menő vagy csak én vagyok ilyen nem normális? :D


2018. nov. 2. 10:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pont most énekel egy csaj az X factorban fém fogszabályzóval a felső fogsorán...


Hát, undorító... kinek tetszhet ez önszántából???

OK, hogy muszáj hordani, de, hogy ékszer, meg szekszepil a fém fogsor, ez too mutch :DDD

2018. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Haha én is pont azt néztem,hogy az most ott fém foxi? Kicsit homályos volt a képxd De nekem tetszett :D


Utolsó előtti,nekem szép ,ápolt és fehér a fogam fogszabályzóval is :D ugyanúgy ápolom,sőt talán még jobban most,mint azelőtt. Én minden étkezés után fogat szoktam mosni,napi 2x szájvíz,szájzuhany, fogköz tisztítás :D


Amúgy nekem nem állnak el a fogaim,full rendezettek voltak ezelőtt is,talán alul van egy nagyon minimális görbeség 1-2 fogamon. Enyhe mélyharapásom van és nem záródik tökéletesen a két fogsorom,emiatt kell a fogszabályzó 2 évre.


Hm azért jó hallani olyan véleményt is,hogy valakinek ez nem tetszik,persze ez nem fog meggyőzni arról,hogy nem szép. Csak talán képes leszek megérteni,hogy hogyan nem tetszhet valakinek :D

2018. nov. 4. 11:28
 13/13 anonim ***** válasza:
Kérdező küldj képet a fogaidról, férfi vagy nő vagy?
2018. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!