Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magán fogászatokra átlag...

Magán fogászatokra átlag emberek is járnak, vagy csak jómódúak?

Figyelt kérdés
Pl nem néznek le egy szegényebb embert ott, aki mondjuk havi 150et keres? Még mielőtt beírná valaki, hogy honnan tudják, ha valaki kevésbé tehetős: öltözet, ékszerek, szívinfarktust kap, ha meghallja, hogy ott kéne hagyni 200k-t stb.

2018. nov. 3. 14:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kb, "nézd már ezt a senkit, nincs 7-es BMW-je és busszal jár" 😂😂
2018. nov. 3. 16:18
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem foglalkozik veled a váróban, mindenki a saját rettegésével van elfoglalva. A döntéseidben soha ne az befolyásoljon, hogy szerinted (!) mit gondolnak rólad mások, pláne idegenek, hanem hogy neked mi a jó.
2018. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam a c&a-s ruhát. A kérdésedben "átlagos"-t kérdeztél, nem szegényet. Azt akartam vele érzékeltetni, hogy nem mindenki gucci-ban jár fogorvoshoz, ha rendes ruha van rajtad, senkinek nem fogsz feltűnni. És én is bkv-val mentem, bent a váróban senki nem tudta, hogy a kaputól jövök gyalog vagy metrómegállóból. De egyébként meg nem tökéletesen mindegy, hogy vadidegenek mit gondolnak rólad?
2018. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én vilég életemben magánorvosokhoz jártam,de még egyszer sem láttam luxus külsejű embereket a váróban :D sőt maga fogrovso aki milliókat keres és az ő családja is noname ruhákban járkál. Sőt a mostani magánorvosom láttam ,hogy rollerrel megy a metrohoz... Tudod a mai világban pont a gazdag emberek olyanok,hogy nem öltöznek ki,full átlag ruhákba járnak. Egy nagyon gazdag barátnőm anno gyakran szakadt!!! ruhákban jártkál,egyáltalán nem érdekelte,hogy ki mit gondol róla. Van egy barátnőm akinek a családja iszonyatosan gazdag,őt is elkényeztetik mindennel,mégis a ruhákra kb semmit nem költ. Én az átlagos akárki ,átlag családból sokat költök a márkásabb ruhákra,szóval rólam lehet azt hinnék milyen gazdag vagyok,közben én vagyok a csóró a barátaim meg full gazdagok,noname ruhában. Ezzel azt akaorm mondani,hogy még simán azt fogják hinni ,hogy valami milliomos vagy,mert rájuk jellemző a minimál :D
2018. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Én egyetemista vagyok és ösztöndíjakból kuporgattam össze a hátsó három fogamhoz az implantátumra valót. Igaz lesz még egy is tömés is mert a körzeti okádék munkát végzett. Viszont rendesek elküldtek ct-re is nem az hogy ááá a kis röntgen nem mutat semmit akkor semmi bajod. Közben meg két hátsó fog szét van gyulladva.


Szóval semmi negatív élmény nem ért sőt kivételesen ember számba vettek nem semmibe mint a körzet.

Amúgy a volt körzetisem (mert többet a közelébe nem megyek) magánrendelője is ott van tőlük pár sarokra és igaz közel 100 ezerrel olcsóbban kijött volna a 3 fog de én nem tudnék megbízni bennük meg olyan sufnis az egész ott ahol 1 orvosra épül a magán rendelés.

2018. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!