Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segítene valaki, már nemtudom...

Ferenc4747482 kérdése:

Segítene valaki, már nemtudom mit higyjek? (Kép)

Figyelt kérdés

Volna egy kis problémám 5-6 hónapja a számban van egyetlen egy sárga pötty.

Most elmentem füll orr gégére, beírta a krónikus mandulagyulládást mikor semmi baja a torkomnak, csak megvoltam fázva es fájt a torkom jó ha évi 1x fáj a torkom, és a mandulán hátul van egy sárga pötty aztmondta mandulakő, de ez lehetetlen sose érzek büdös darabokat lecsúszni es nem kisebb nem nagyobb.

Írtam egy orvosnak interneten, aztmondta ciszta. Mit higyjek hát? Van akinek volt mandulaköve? Nézze már meg a kepet es mondja el hogy ez mi? [link]



2018. dec. 3. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyan nekem is van, mandulakő. Miért lenne ciszta, nem is úgy néz ki, nem is fáj. Majd kiürül, aztán újra lesz benne cucc. Nem törvényszerű, hogy érzed, amikor épp kijön. Én néha kinyomkodom onnan.
2018. dec. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!