Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Folyamatosan ki esik a harapás...

Folyamatosan ki esik a harapás emelőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fogszabályzós vagyok. Egy hete rakták fel a harapás emelőt és egy napra rá ki is esett. Konkretan egy harapástól. Most újra tették de félek enni bármit is nehogy újra essen.Régebben is volt de akkor is ki esett. Január elején van a következő időpontom. Ugye jönnek az ünnepek és a doktornő sem dolgozik olyankor és nagyon félek, hogy pont akkor esik ki. Esetleg volt még valaki így? Olvasgattam és nem találtam olyat aki hasonló problémával küzdene, sőt.. sokaknak akig tudták leszedni a kezelés végeztével.

2018. dec. 5. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor valami nincs rendben vagy nem jol keszitettek el, igazabol errol te nem tehetsz szoval ne erezd kellemetlennek ha problemad van vele igen is vissza kell menni. Igen hat ünnepek probalj eloszor valami puhabbat enni meg ne hirtelen erosen harapni hanem lassan. Ha nagyon sokszor elofordul akkor lehet megmutatnam masvalakinek is. Addig is ovatosan, de egy ket proba utan erzi az ember mennyire stabil.
2018. dec. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak puha dolgokat eszem egyelőre,de azt sem lehet mindig. Ugye az egy dolog, hogy leesik de minden egyes ragasztásnál fizetni kell újra..
2018. dec. 5. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat ha mindig leesik es elkeri erte a penz ez nagyon gyanus en mar elmentem volna egy masodik velemenyt kikerni.
2018. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!