Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gócos fog és hajhullás. Mit...

Gócos fog és hajhullás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Felső jobboldali metszőfogam gócos, hullik tőle a hajam már 3 éve. Mindent elkövettem: gyökérkezelés, mikroszkópos gyökérkezelés, resectio stb. és a fogam még mindig nem javul. Röntgenen nem mutat gyulladást viszont a hajhullásom és az a szurkáló érzés a fogban jelzi, hogy rendben. A gyönyörű hajamat elvesztettem és nem tudom mit tegyek. Ha kihúzatom idő míg implantátumot raknak be addig hogy dolgozom?! Ráadásul drága is nagyon. Viszont ha így marad kopasz leszek...

Nagyon el vagyok keseredve és senki nem ad egy jó tanácsot sem a környezetemben. Talán ti?!


Köszönöm


2018. dec. 5. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hinnem, hogy van kozottunk tavdiagnosztizalo fogorvos.

Menjel egy masikhoz is, es haziorvoshoz is. Egyaltalan nem biztos, hogy attol hullik a hajad.

2018. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A rezekció az utolsó utáni próbálkozás. Ha az nem működött, nincs mit tenni. A hiány helyére tudsz csináltatni ún. klipszet, tehát addig is lesz vmi a fogad helyén, míg az el nem készül.
2018. dec. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves kèrdező rendeződött a hajhullàsod kezelès utan?
márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!