Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogíny gyulladás mennyi ideig...

Fogíny gyulladás mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2 hete kezdődött a fogíny gyulladás jele azzal a tüntettel, h úgy éreztem mintha valami belement volna a fogam közé. Az a fura érzés még másnap is jelentkezett, viszont azt gondoltam, h a kipiszkalt etelmaradeknak a helyét érzem. Csak nem akart elmúlni a dolog es gondoltam, h a hétvége után meglátogatom a fogorvost. Persze Murphy törvénye, h szombaton kezd el fájni az ilyesmi... A hétfőt már alig vártam, reméltem, h a gyökérkezelt fogam okozza a problémát és már a lelki szemeim előtt volt, h kihúzza és elmúlik a fájdalom. Viszont az RTG után közölte, h a fognak semmi baja nincs, ez bizony fogíny gyulladás, ami 2-3 hétig is eltarthat... Nem akartam hinni a fülemnek hiszen hétvégétől fájdalomcsillapítón éltem és még 2-3 hét?!... Kaptam antibiotikumot és vettem Curasept fogkrémet, szájvízet és gélt mint plusz kezelés. Mára már úgy éreztem, h sokkal jobb, egész nap 1 fájdalomcsillapítót kellett csak bevennem, erre a párom mit sem sejtve kinyitotta ram az ablakot és arra ébredtem fel, h majd leszakad a fél fejem. Újra a fájdalomcsillapítóhoz kellett nyúlnom és rettenetesen elkeseredtem, h ugyan olyan fájdalomnál tartok mint hétfőn, miközben már vészeltem át a nehezét... Valóban számítsak 2-3 hét szenvedésre? A mai állapotom szerint azt gondoltam, h a hétvégére már azert 80%-os leszek...
2018. dec. 6. 00:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!