Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Minden esetben készítenek...

Minden esetben készítenek röntgent gyökér kezelés előtt?

Figyelt kérdés
Nem tudom, az én orvosomnak van e röntgenje, de kedden megyek vissza egy nov 2. - án tömött fogammal (Bal felső 6-os)ami azóta is fáj (eddig csak hidegre, most már melegre is), valószínű gyökérkezeli (még nem volt benne részem emiatt kérdezem. Amúgy ő a körzetis, a töméseket egyébként úgy csinálta, hogy nem fájt. Nagyon félek... A tömés vagy ez fáj jobban? :"(
2018. dec. 7. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
A röntgen nem fáj.
2018. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen készítenek, mert kell látnia hány és milyen gyökere van a fogadnak? Semennyire nem fáj a gyökérkezelés. A tömés érzéstelenítő nélkül ha mély a lyuk, akkor fáj. Az ideg ölés azért nem fáj, mert adnak érzéstelenítőt, és csak akkor áll neki, ha hat is. Nekem most idegöltek ki egy fogamat, és semmit sem éreztem. Előtte meg fájt. Most gyógytömés van benne egy hétig, és utána betömik. Az sem fáj, mert már érzéketlen a fog.
2018. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ és mielőbbi gyógyulást kívánok 😊
2018. dec. 7. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!