Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segítség? Hogy néz ki a vérdugó?

Segítség? Hogy néz ki a vérdugó?

Figyelt kérdés
Ha belenézek a számba, a fogam helyén tegnap még egy lyuk volt (fekete), mára már olyan mintha bele lenne szorulva valami fehér izé.. ami nem kemény, hanem ilyen lágy állagú, ha lehet így fogalmazni. Félek, hogy esetleg valami ételmaradék ment a kihúzott fogam helyére. Öblögettem, de nem jött ki. Nem fáj egyáltalán, semmi különösebb érzésem nincs. Annyi hogy az ínyem körülötte fehéres. Mi lehet az? Piszkáljam ki vagy hagyjam? Ha esetleg étel menne a helyére, az kijönne onnan? Vagy mit lehet azzal kezdeni? Köszönöm előre a válaszokat!:)

2018. dec. 14. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha azon a helyen vérzett, akkor az a fehér izé valószínűleg alvadt vér, azt ne nagyon piszkáld ki. Azt a fekete lyukat nem tudom értelmezni...
2018. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magára a fog helyére értettem azt
2018. dec. 14. 16:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Puha főtt csirkemellhúst próbaltam enni a másik oldalon persze nem a foghúzás oldalán, de attól félek hogy az ment bele...
2018. dec. 14. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a fehér izé a vérdugó. Ne piszkáld, ez így van jól. A vér a szájban kifehéredik.
2018. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!