Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Másfél, lassan két hete...

Másfél, lassan két hete gyökér kezelték a fogamat, és még mindig fáj, hol erősebben hol tompábban. Nem szabadna már fájnia igaz?

Figyelt kérdés

Kétszer is telefonáltunk a fogorvosnőnek, aki gyökér kezelte, hogy fáj a fogam. Azt mondta az asszisztens,( gondolom a doktornővel a háta mögött) hogy ez természetes dolog.. akár 2-3 hétig is fájhat.Ezért nem hajlandók fogadni. Csak február 5.-én.

Mit lehet tenni ilyen esetben? Hogy bizonyítsam, hogy nem akar fogadni? A fogam még mindig fáj, maszekra nincsen pénzem.


2019. jan. 26. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 1 kezelt fogam van, az se sikerült.. de bent van.

Legközelebb kihúzatom, inkább egy se legyen, így nem is fáj.

Persze fogpótlás szóba jöhet, de nem gyökérkezeléssel, de utáltam, csak először adtak szurit, utána mondja a doki hogy már az nem kell, jah nem, csak majd be csináltam.

2019. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyökérkezelni kellene még, mert így nem lesz jó. Véglegessel tömte be, vagy még ideiglenessel: Sajnos semmit nem tudsz tenni, ha nincs pénzed magán dokira. A magánorvos meg egy vagyon. Most fizettem 46.000 Ft-ot egy gyökérkezelés + tömésért.
2019. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ideiglenessel tömte be,és hiába telefonáltunk már kétszer is..nem fogad...ráadásul jövő kedden megyek 2 bölcsességfog műtétre...
2019. jan. 26. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!