Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Borzasztóan fájnak a fogaim,...

Borzasztóan fájnak a fogaim, pedig se huzatot nem kaptam, sem pedig arc üreggyulladásom nincs. Lehetséges, hogy fogorvosnál elkaptam valamit?

Figyelt kérdés

Gyökérkezelés is volt, fúrás, mg már 2-3 ínjekció.

Egészséges fogaim is fájnak, hol egyik, hol a másik.

Vitamin hiányom nincs, minden leletem tökéletes.

A röntgenen gyulladás, vagy elváltozás nem látszik.


2019. febr. 4. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a gyökérkezelt fogad mellettiek fájnak, akkor ne ijedj meg, az kisugárzik, főleg, mivel a gyökérkezelés után már nem él a fog, így a fájdalom átterelődik a szomszédos fogakra.

Ha másikak fájnak, akkor pedig lehet, hogy nő a bölcsességfogad (ugyan nem tudom, hány éves vagy), de attól az egész sor képes fájni, főleg, ha szűkös a hely, és tolja előre az összeset.


Ha mindkettőt kizárod, akkor viszont érdemes máshol is megvizsgáltatnod magad. Nekem például egy évig nem vette észre a fogorvos, hogy cisztám van, még szerencse, hogy költözés miatt fogorvost kellett váltanom, különben még ma is bennem lenne...

2019. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ideget ér az injekció,akár 2 hétig is fájhat

Néha még ott is érzek fájdalmat,ahol már 2 éve nincs is fog .Merném ajánlani a Cholorhexamed száj öblögetőt. Ebből 1-2 csepp a szájba csak úgy töményen ,és nyelvel szétkenni .

2019. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!